Hızlı ve Öfkeli’nin oyunu geliyor

Dünyanın en çok izlenen film serilerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli filmin oyunu yakında oyun severlerle buluşuyor.


Uzun zamandan beri türlü yarış oyunlarıyla özdeşleşmesine rağmen hiç bir zaman filmdeki olguyu yakalayamamış olan oyunların aksine Hızlı ve Öfkeli kendi video oyununu çıkartmaya hazırlanıyor. Oyunda gerçek araba ve modellerin kullanılacağına dair bilgiler var. Otomobil üreticileriyle yapılacak anlaşmalar ile oyunda birebir aynı araçlar kullanılabilecek.

SİMÜLASYON TARZINDA OLABİLİR

Oyunu Project Cars adında bir firma simüle edeceği ve oyunu simülasyon tarzında olacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor. Oyunda daha önce Need For Speed serisinde yakalanan heyacanın yakalanması da bekleniyor. Oyunda Vin Diesel ve Paul Walker’ın yer alıp almayacağı henüz belli değil. Ancak eğerki bu iki isim bu oyunda yer alırsa, filmin tutkunu olan kesimin bu oyuna daha da ilgi göstereceği tahmin ediliyor.

ÇIKIŞ TARİHİ HAKKINDA HENÜZ BİLGİ YOK

30 Kasım 2013 yılında bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Paul Walker için de mükemmel bir anı olacağı tahmin edilen oyunda Paul Walker’ın yeniden canlanıp oyunda yer alması film açısından da çok olumlu sonuçlar doğuracağa benziyor. Ayrıca serinin son filmlerinde maceranın ağırlık olmasının da oyuna yansıtılması bekleniyor. Çeşitli misyonları tamamlamaya çalışacak olan karakterler filmdeki gibi oyuna da heyecan katabilir. Oyunun şu an yapım aşamasından olduğu biliniyor ancak oyunun ne zaman tanıtılacağı, demosunun ne zaman çıkacağı yada ne zaman oynanabilir olacağı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

E-sertifikalar.com

Sertifika almak, o konuya hâkim olunduğu anlamına gelir. Bu konuda aileler çok daha bilinçli hale …

Bir cevap yazın