HTC U11’e Android Oreo dopingi geliyor

HTC U11 önümüzdeki ay Android Oreo güncellemesi alacak. 2 Kasım’da tanıtılacak U11 Plus ise Android 8.0 Oreo ile gelecek.


Ağustos ayında kullanıma açılan ve Android telefon kullanıcılarının hizmetine sunulan Android 8.0, listeler halinde hangi telefona ne zaman geleceği bildirilmişti. bu liste içinde HTC’nin oldukça beğeni toplayan U11 modeli de yerini alıyordu.

KASIM AYINDA KULLANILABİLİR OLACAK

HTC U11’in Android Oreo mobil işletim sisteminin güncellemesini alacağı daha önceden biliniyordu. Hatta Android Oreo 8.0 güncellemesini alan ilk HTC modeli olacağı da konuşuluyordu. Normal şartlarda 2018’in ilk çeyreğinde gelmesi planlanan Oreo güncellemesinin daha erkene çekildiği ve Kasım ayında indirilebilir olacağı bildirildi. HTC’nin şimdilik amiral gemisi statüsüde olan U11 telefonunun daha büyük modelinin 2 Kasım’da yapılacak olan etkinlikle tanıtılması bekleniyor. U11 Plus akıllı telefonunun da Android Oreo ile gelmesi bekleniyor. Hatta HTC, bundan sonra çıkaracağı orta ve üst sınıf akıllı telefonları için de Android Oreo mobil işletim sistemini kullanabilir.

Çerçeveli bir ekrana sahip olan telefonun, U11+’ta daha büyük bir tasarıma sahip olması beklenirken normal U11’e karşı hem donanım hem de ekran açısından daha farklı olabilir. Bu sebepten HTC U11 Plus’ın 2 Kasım’da tanıtılmasından sonra U11’in amiral gemisi konumu U11 Plus’a geçebilir. Henüz telefonun resmi özellikleri belli bile değilken şimdiden uzmanlar tarafından merakla beklenen bir telefon olmayı başardı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Promosyon Çantası İmalatı Yaptırmak İçin Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Promosyon Çantası İmalatı Yaptırmak İçin Nelere Dikkat Etmeliyiz? Firmalar reklam için farklı işlemler yaparlar. Bu …

Bir cevap yazın