HTC’den 2Q4D200 isimli özel bir telefon gelebilir

HTC henüz net model ismi olmayan ancak HTC 2Q4D200 ismiyle anılan yeni bir telefon için sertifika ve proje çalışmalarını sürdürüyor. Ancak gerçek çok daha farklı olabilir. İşte detaylar


Çin sertifika ajansı TENAA tarafından yayınlanan ve HTC tarafından üretilen 2Q4D200 isimli telefon teknoloji severler tarafından oldukça gizemli bulunuyor. HTC U11 Plus ile hemen hemen aynı tasarıma sahip olan telefonun TENAA verilerine göre özellikleri de aynı.

ÖZELLİKLER ÜST SEGMENTİ ANIMSATIYOR

HTC 2Q4D200, 5.5 inçlik 1440 x 2560 ekrana sahip. İki farklı model ile ortaya çıkan telefonun 4GB RAM modeli için 1.9 GHz hızında ve 6GB RAM versiyonu için de 2.36 GHz hızında çalışan bir  octo-core işlemcisi olduğu belirtiliyor. Dahili hafıza alanları ise 64GB ve 128GB olarak yine iki versiyona bölünmüş. Telefonun 12MP arka kamerası ve 8MP kamerası bulunuyor. Aşağıda inceleyebileceğiniz görselde de görüldüğü gibi telefonun arka bölümünde bir de parmak izi okuyucusu yer alıyor.

Android OREO ile çalışması beklenen HTC 2Q4D200, 3,830mAh bataryaya sahip ve 170 gr ağırlığında. Ancak telefon oldukça kalın görünüyor. Bu da daha güçlü bir bataryanın kullanıldığı ihtimalini akıllara getiriyor. TENAA verilerine göre telefon siyah, mavi ve beyaz olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile çıkabilir. Son olarak telefonda kablosuz şarj ve hızlı şarj özellikleri de bulunabilir. Telefonun isminin neden alışılmışın dışında olduğu sorusunu aklınıza getirebilirsiniz. Bunun için en iyi açıklama ise, telefonların üretim ve tasarım aşamalarına kadar telefona net bir model isminin konulamadığı olacaktır. HTC, telefonun tüm çalışmalarını ve sertifika işlemlerini tamamladığında bir model ismi belirleyebilir. Ya da belki de tüm bu bilgiler HTC U11 Plus’a ait olabilir ve TENAA websitesinde bir hatalı bilgi de paylaşmış olabilir. Durumun netleşmesinin zaman alacağı tahmin ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri Dayanıklı plastik malzemeler kullanılarak üretilen plastik tekerlek modelleri, ev ve …

Bir cevap yazın