HTC’den 3 yeni telefon geliyor

HTC üretmeye devam ediyor. HTC tarafından yapılan açıklamamaya göre 2017 yılı içinde 3 telefon daha tanıtılacak.


Akıllı telefon pazarında emin adımlarla yürüyen HTC yeni telefon çıkartmaya doymuyor. 2017 yılı içinde 3 yeni telefonu daha piyasaya süreceğini açıklayan HTC’nin çıkartacağı telefonlar hakkında da detaylar ortaya çıkmaya başladı. HTC’nin bu yıl için de en fazla 7 telefon çıkartacağı zaten açıklanmıştı. HTC bu konuda sözünü tutuyor ve 2017 yılı bitmeden 3 yeni telefonu daha piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

TELEFONLARIN İSİMLERİ ŞİMDİDEN BELLİ

HTC üyesi Corn Chen tarafından yapılan Twitter paylaşımına göre 3 telefonun da isimleri belli. Daha çok kod adı olarak değerlendirilen bu isimler ise Ocean Master, Ocean Harmony ve Ocean Lite. Toplamda 3 segmente de hitap edecek olan telefon adlarından da anlaşılacağı gibi üst orta ve alt segmentlerde yerlerini alacak. 3 modelde 2 farklı ekran boyutu kullanılacak. 2 akıllı telefonun ekranları 6 inç olarak üretilecekken birinin ekranı ise 5.2 inç boyutunda olacak.

OCEAN MASTER ÜST SEGMENTTE YER ALACAK

Adının master olmasından da anlaşılacağı gibi bu model üst seviyede HTC’yi temsil edecek. Önde 8 MP kamera bulunacak olan telefonun arka kamerası ise 12 MP olacak. 2 farklı hafıza seçeneği ile gelecek olan telefonun bir modelinin 4 GB bellek ve 64 GB hafızası olacağı, diğer modelin ise 6 GB belleği ve 128 GB’lik hafızası olacağı belirtiliyor. Diğer iki model ise 4 GB bellek ve 64 GB hafıza ile gelecek. GEnel oalrak aynı alt yapı ve özellikleri taşıyacak olan Ocean Lite ve Harmony’i sadece ekran boyutları birbirinden ayıracak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor “Ombre saçların yıldızı bu …

Bir cevap yazın