Huawei Band 2 Pro satışa sunuldu

Huawei yarıştan kopmamak için üst üste cihazlarını satışa sunuyor. Son ürünü ise sporcuların olmazsa olmazı Band 2 Pro akıllı saati. Huawei bu ürünü ile sporcuların gönlünü fethedeceğe benziyor.


Dünyanın önde gelen akıllı telefon üreticisi Huawei, yeni akıllı saati Band 2 Pro modelini Amerika Birleşik Devletleri’nde satışa sundu. Akıllı saat ilk etapta siyah, mavi ve kırmızı renklerde Amazon’da satışa çıkarıldı. Tüm modeller Amazon’un Prime programının bir parçası olarak ücretsiz nakliye ile 69.99 $ karşılığında Amazon’un internet sitesinde satın alınabiliyor durumda.

DAYANIKLI ŞARJ İLE GÖZ DOLDURUYOR

Band 2 Pro, 44 ​​x 19.7 x 10.3 mm boyutlarında ve 21g ağırlığında. Huawei’nin yeni akıllı saati ayrıca tüm Android 4.4 KitKat’ı çalıştıran akıllı telefonlar, Google’ın popüler mobil işletim sisteminin yanı sıra OS’nin iOS 8.0 veya daha yeni sürümleri olan iPhone’lar ile uyumludur. Şarj edildiğinde 1 haftalık kullanım için güç sağlayan, bekleme moduna alındığında ise 3 haftaya kadar şarjını koruyan bu cihazda GPS özelliği de bulunmaktadır.

VO2 MAX İLE YÜKSEK DOĞRULUK PAYI

Band 2 Pro, yaktığınız kaloriyi, adım sayısının yanı sıra kalp atış hızınızı da ölçmektedir.Yaptığı analizlerde %95 doğruluk oranı vaad eden şirket cihazı VO2 max normlarına göre üretti. Yani VO2 max ya da diğer bir tabirle maksimal oksijen alımı, bir sporcunun sürekli egzersiz yapabilirliğini denetleyen önemli bir faktördür. Egzersiz yapan kişinin yoğun veya maksimal egzersiz sırasında kullandığı oksijen miktarını ifade eder. Buna sahip olan bu cihazın altında bulunan sensör sayesinde gün içerisindeki kalp atış hızınızı izleyebilirsiniz. Band 2 Pro, REM de dahil olmak üzere tüm uyku aşamalarını izleyen Huawei’nin TruSleep ölçümüne de sahiptir ve verileri Huawei Health uygulamasındaki bir gösterge tablosunda sunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri Dayanıklı plastik malzemeler kullanılarak üretilen plastik tekerlek modelleri, ev ve …

Bir cevap yazın