Huawei Maimang 6 modeli 4 kamera ile geliyor

Geçtiğimiz günlerde tanıtımını yapacağını duyurulan Huawei Maimang 6 resmi olarak duyuruldu. Önde 2 arkada 2 kamerası ile toplamda 4 kameraya sahip olan telefon yakında satışa başlayacak.


Huawei neredeyse her ay bir telefonu tanıtmasıyla ünlü. Her dönemde ürün yelpazesine yeni ürünler katan Huawei son olarak da Maimang 6 modelini tanıttı. TElefonun en büyük özelliği ise önde 2 arkada 2 olmak üzere toplam 4 kamera ile çalışması. Çerçevesiz telefonların revaçta olduğu bu dönemde Maimang 6 da tamamen çerçevesiz bir tasarıma sahip. Çift kamera desteği ile mükemmel fotoğraflar çekmenize olanak sağlayan telefon yakında satışa sunulacak.

EN BÜYÜK ÖZELLİĞİ KAMERALARI

Maimang 6 hem önde çift hem de arkada çift kamera olarak satışa sunuluyor. Kameraların mega piksel değerleri de oldukça iyi. Öndeki kameraların 13 MP ve 2 MP olarak, arkadaki kameraların da 16 MP ve 2 MP değerlere sahip olması Maimang 6 modelini orta segmentin en iyi kameralı telefonu yapıyor.

ORTA SEGMENTİN HAKKINI FAZLASIYLA VERİYOR

Huawei Maimang 6 orta segmentin en iyi telefonu olmaya diğer özellikleriyle de aday gibi görünüyor. 4 GB bellek ve 64 GB dahili hafızaya sahip olan telefonun 5.9 inç ebatlarındaki IPS LCD ekranı 2160×1080 piksel çözünürlük sağlıyor. Telefonun pili de beklentileri karşılıyor. 3340 mAh pil gücüne sahip olan telefon Android 7.0 Nougat işletim sistemiyle çalışacak. Huawei Maimang 6 ilk etapta 30 Eylül’de Çin’de satışa çıkarılacak. Telefonun Avrupa ve ABD isminin ise değiştirileceği ve isminin Huawai Mate 10 Lite olarak piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor. Ayrıca telefonun dış piyasa fiyatı ise 365 dolar gibi orta segmente yakışan bir fiyat etiketine sahip olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ISO 27001 Belgesi

ISO 27001 Belgesi ISO 27001 belgesi, ISO’nun sunduğu önemli standartlardan bir tanesidir. Son derece önemli …

Bir cevap yazın