Huawei Mate 10, resmi web sitesinde 588.000 ön sipariş aldı

Dünyanın en çok akıllı telefon satan 2. üreticisi olan Huawei, Mate 10 ve Mate Pro modellerinde ön sipariş aşamasında rekora gidiyor.


Geçtiğimiz hafta Almanya’nın Munich kentinde yapılan tanıtım sonrasında Huawei 20 Ekim’den itibaren Çin’de satışa çıkıyor. Yakın zamanda Türkiye de dahil olmak üzere birçok ülkede satışa çıkması beklenen Huawei Mate 10 ve Mate 10 Pro modelleri, Çin’de yayın yapan resmi internet sitesinde şimdiden 588 bini aşan ön sipariş almış durumda.

17 Ekim’den beri ön siparişte olan telefon 3 günde bu kadar fazla ön sipariş alması firmayı mutlu ediyor. Apple’dan sonra dünya sıralamasında en çok akıllı telefon satan üretici olan Huawei, Mate 10 modelini resmileştirdi. 20 Ekim’den itibaren mağazalarda da satışa çıkması planlanan telefonun ilk günde 100 bin adet satışı öngörülüyor.

3 FARKLI VERSİYON İLE SATILIYOR

Telefonun resmi web sitesinde yer alan bilgilere göre, Mate 10’un 4GB RAM + 32GB dahili depolama alanı, 4GB RAM + 64GB dahili depolama alanı, 6GB RAM + 128GB dahili depolama alanı olmak üzere üç farklı alternatif ile satışa sunuluyor. Ancak Türkiye ve diğer ülkelere Mate 10’un 4GB RAM + 32GB dahili hafızalı global modelin gelmesi bekleniyor. Siyah, altın ve kahverengi ile gelmesi planlanan Mate 10 ve Mate 10 Pro modelleri fiyatlandırması ise Huawei Mate 10’un fiyatı 700 €, Pro ve Porsche Edition’ın fiyatları sırasıyla 800 € ve 1,400 € seviyesinde olması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

FLDB coin nasıl alınabilir ? Ne zaman borsalarda listelenecek?

FLDB coin nasıl alınabilir ? Ne zaman borsalarda listelenecek? FLDB coin yeni bir proje olmasına …

Bir cevap yazın