Huawei Mate 10 Tanıtım etkinliğini canlı olarak izleyebilirsiniz

Huawei’nin yeni üst seviye akıllı telefonu Huawei Mate 10 Tanıtım lansmanını bu sayfa üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.


Çinli Huawei, yeni amiral gemisi Mate 10 Modelini bugün Almanya’nın Munich kentinde tanıtacak. Üst segment telefonların tanıtımlarının havalarda uçuştuğu bu dönemde Huawei’de kendi üst sınıf telefonlarını tanıtacak. 16 Ekim Pazartesi günü yapacağı tanıtım Türkiye saati ile Saat 14:00’da başlayacak. Huawei Mate 10 ile birlikte Mate 10 Pro, Mate 10 Lite ve Mate 10 Porsche Edition akıllı telefonları da tanıtılacak.

APPLE’IN EN BÜYÜK RAKİBİ

Huawei Apple’dan sonra en çok akıllı telefon satan üretici konumunda. Kendi ülkesinde oldukça tercih edilen Huawei, Çin pazarında da birinci. Kendi ülkesini çantada keklik gören Huawei’nin tanıtımının Almanya’da yapması da Avrupa pazarına verdiği ticari değeri gösteriyor. Türkiye’de hâlâ tam olarak oturmamış pazarlama stratejisine rağmen yine de orta seviyede satış yapan Huawei, bu yeni modeliyle hem Avrupa ülkelerinde hem de ülkemiz de satış başarısı göstermek istiyor.

TANITIM YOUTUBE’DAN CANLI YAYINLANACAK

Eğer Huawei lansmanını canlı olarak izlemek istiyorsanız, üreticinin Youtube kanalından yada aşağıdaki Youtube bağlantımızdan kolaylıkla izleyebilirsiniz. Ayrıca tanıtımı kaçırmamak da istiyorsanız hatırlatıcı oluşturabilirsiniz. Böylelikle Youtube etkinlikten önce sizi uyaracaktır.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Veteriner Klinik Hizmetleri

Evlerinizde size arkadaşlık eden minik hayvan dostlarınızın her türlü problemlerini rahatlıkla çözebilmeniz açından sizlere bayrampaşa …

Bir cevap yazın