Huawei P11, 40 MP’lik 3 lensli kamera ile satışa çıkabilir

Huawei’nin önümüzdeki sene satışa sunmayı hedeflediği modeli P11’in 40 megapiksellik 3 lensli kameraya sahip olacağı tahmin ediliyor.


Huawei’nin çift kamera sistemlerini sevdiği ve amiral gemi modelleriyle birlikte orta segment telefonlarında da kullandığını biliyoruz. Ancak Çinli şirket bu geleneği önümüzdeki sene daha farklı bir seviyeye getirmeyi planlıyor. Huawei’nin bir sonraki P serisi akıllı telefonu olması beklenen P11, ara yüzünde iki değil üç kamera entegre edilmiş şekilde satışa çıkabileceği konuşuluyor. Bu 3 kameralı sistemin ise kullanıcılara sunacağı megapiksel oranı ise tamı tamına 40MP.

GECE MODU İLE DÜŞÜK IŞIKLARDA EN İYİ FOTOĞRAF DENEYİMİ

Ana kameranın yeni Leica markalı optiği ile %100 daha fazla ışık yakalayarak gece ve diğer çekimlerde oldukça gelişmiş bir kullanım olanağı sunması bekleniyor. Bir Pro Night Mode (Pro Gece Modu) entegre edilecek olan Huawei P11 ile muhteşem gece sahneleri çekmeniz için ihtiyaç duyacağınız tüm gereksinimler karşılanmış olacak. En iyi kamera deneyimini sunmak için Huawei, kamera uygulamasına “anlık sahne tanıma” ve “otomatik çerçeveleme” özelliklerini de getirebilir.

Bir tanıtım materyali üzerinden sızdırılan bu bilgilerin henüz tam olarak netleşmediğini ekleyelim. Ancak şirkete yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre Huawei 2018 yılından itibaren artık 3 lensli kameralar ile karşımıza çıkabilir. Huawei’nin yeni amiral gemisi olacağı düşünülen P11’in henüz diğer özellikleri hakkında bilgi bulunmuyor.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor “Ombre saçların yıldızı bu …

Bir cevap yazın