İftar saatleri de Online sistem sayesinde evinizde!


Gelişen teknoloji artık bize unutma, hatırlamama, zamanı aksatma gibi büyük sorunlara yol açan aksaklıkları ortadan kaldırıyor. Özellikle Ramazan Ayında, iftar saatleri, imsak saatleri büyük bir önem teşkil ediyor. Öyle ki insanlar bu saatlere göre yaşıyor, bu saatlere göre plan yapıyor ve bu saatlere göre günlük yaşantılarına şekil veriyorlar.

Herhangi bir yanlışlık, unutma, aksama bütün planları alt-üst ettiği gibi orucunuzu da bozabiliyor. Bu tür aksaklıkların önüne geçmek için çalışan programcılar, yepyeni bir sistemi devreye soktular.

Bizlere, farklı şehirlere ait imsak / sahur ve iftar saatleri bilgilerini veriyorlar. Bunlarla kalmayıp bizlere gün içindeki namaz vakitleri hakkında da detaylı bilgiler sunuyorlar. İftar saatleri şimdilik web üzerinden takip edilebiliyor, peki ya android / ios uygulaması var mı?

Evet, bazı web siteleri bu hizmetlerini mobile de taşımışlar, reklamı bol olan bu sistemler, birçok kullanıcı tarafından tercih edilmezken namaz ve imsak / iftar vakitlerinde bildirim ya da ezan şeklinde sizleri uyaran sistemler de mevcut.
Örnek bir iftar saati güncellemesi : https://www.iftarsaati.org/iftar-saati/istanbul-icin-iftar-vakti

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkçeden İspanyolcaya Çeviri

Türkçeden İspanyolcaya Çeviri İspanyolcadan Türkçeye çeviri işleriniz var? Eğer sizin de bu çeşit işleriniz varsa …

Bir cevap yazın