İlk İnceleme: Huawei Mate 10 Porsche Design

Huawei Mate 10’un şık tasarımlı, lüks görünümlü ve pahalı kardeşi Mate 10 Porsche Design’ın ilk incelemesini yapıyoruz.


Huawei, en yeni amiral gemisi olan Mate 10 Pro’nun Porsche Tasarımlı modelini bugün yaptığı bir etkinlikle duyurdu. 18: 9 ekran ve 4,000mAh gücündeki batarya Mate 10 Pro, zaten etkileyici bir akıllı telefon olarak biliniyor ancak bu akıllı telefona bir de Porsche Design markasını eklediğinizde işler biraz daha ciddileşiyor. Biz de Huawei Mate 10 Porsche Design hakkında kısa bir inceleme gerçekleştirmek istedik. İşte tüm özellikleriyle Huawei Mate 10 Porsche Design.

TASARIMI OLDUKÇA ŞIK

Mate 9 Porsche Design’da olduğu gibi, Porsche’un Mate 10 Pro modeli de mat siyah renginde. Huawei Mate 10 Pro ile aynı ebatlarda olan telefon, sade modelinden daha fazla hafıza alanı sunuyor. 256 GB’lik dahili hafızaya sahip olan Mate 10 Porsche Design, 1.395€’luk fiyatıyla tamamen premium bir cihaz. İngiltere, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Singapur ve diğer Avrupa ülkeleri, Ortadoğu ve Asya bölgesi dahil olmak üzere, 20 ülkede Kasım ayından itibaren satışa sunulacak olan Huawei Mate 10 Porsche Design’ın Türkiye’ye de yine Kasım ayında gelmesi bekleniyor. Mate 10 ve Mate 10 Pro modelleriyle birlikte gelmesi beklenen akıllı telefonun Türkiye fiyatı henüz belli değil.

Telefonun kullanım verileri, performansı ve kullanım özellikleri hakkındaki tüm yorumlarımızı Teknoxo ekibi olarak yakın zamanda inceledikten sonra paylaşacağız. Beklemede kalın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri Dayanıklı plastik malzemeler kullanılarak üretilen plastik tekerlek modelleri, ev ve …

Bir cevap yazın