İnanılmaz İkili Geliyor!


Galatasaray bu sene transfer sezonunda iki orta sahasıyla da yollarını ayırdı. Bu haberleri maç izle sitelerinden de görmüşsünüzdür. İlk olarak Galatasaray’da kiralık olarak oynayan Badou Ndiaye’yi bu sezon kadroda düşünmeyen Fatih Terim ardından Fernando’yu da Sevilla’ya göndererek teknik heyet ile birlikte orta saha arayışına girdi. Bu transfer çalışmalarını canlı maç izle siteleri aracılığıyla takip ettik. Rotasını İngiltere’ye çeviren cimbom Fulham’dan Michael Seri’yi geçtiğimiz günlerde kadrosuna kattı. Vegol izle siteleri sayesinde transfer gelişmelerini yakından takip ettik. Michael Seri ise daha yeni gelmesine rağmen takıma acayip ısındığını görüyoruz.

Orta saha konusunda çok titiz davranan ve oyun planlamasında önemli yer tutan hocanın bu mevkiye Michael Seri’yi alarak büyük hareketlilik kazandırılacağı düşünülüyor. Michael Seri’nin Fulham’da başarılı maçlarını canlı maç izle ile birlikte takip edeceğiz. Ancak Fatih hoca iki orta saha oyuncusuyla yollarını ayırdığı için Michael Seri’nin yanına bir libero daha istediğini belirtiyor. İyi bir libero ve önde de Belhanda ile ofansif anlamda çok iyi işler başarılacağı düşünülüyor. Bilindiği üzere Seri ile Belhanda daha önceden nice takımında birlikte oynamış ve iyi işler başarmışlar. Bu durumda bizlere ileriki maçlarda pek yabancılık çekmeyeceklerini gösteriyor. Nice’de birlikte organize ettikleri golün videosunu vegol izle sitelerinden izleyebilirsiniz.

Michael Seri Fulham’dan Galatasaray’a 1 seneliğine kiralandığı satın alma opsiyonunda 18 milyon olduğu Yönetim tarafından açıklandı. Bu gelişmenin detaylarına maç izle sitesinden ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaşe Nedir?

Özel ve kamu kurumlarında hazırlanan evrakların, kurum ya da kişiler tarafından onaylandığını gösteren, mürekkepli baskı …

Bir cevap yazın