İnstagram hesabınızla bir fenomen yaratın!


 


Sosyal medya araçlarının günümüzde her yerden erişilebilir olmasıyla birlikte kullanım oranları da epey artmıştır. Eskiden facebook tek başına yeterli bir mecra iken günümüzde facebook 2. hatta 3. plana atılan, birçok kitle tarafından gizliliğe verilen önemden dolayı tercih edilmeyen bir platform halini almıştır.

Bu gelişmelerden sonra önemi artan sosyal medya araçlarının başında instagram gelmektedir. Nitekim instagram her geçen gün yaptığı yeniliklerle yeri geldiğinde youtube’a rakip olurken, hikaye paylaşımı ile de whatsapp’a örnek olmuştur. Hal böyle olunca kitlelerin instagram’a bakış açıları olumlu yönde değişimler göstermiştir.

İnsanlar için önemli detayların başında instagram takipçi sayısı gelmektedir. Takipçi sayısı arttıkça hesabın ciddiyeti o oranda artmaktadır. Hal böyle olunca instagram takipçi hilesi isteği ön plana çıkmıştır.

Peki nedir bu instagram takipçi hilesi sitelerinin sırları?

Öncelikle sizleri fenomen olma yolunda destekliyor. Az sayıda takipçiye attığınız müthiş resimler bile ilgi çekmezken bir miktar takipçiden sonra yaptığınız paylaşımlar da erişebileceğiniz kitle de inanılmaz artıyor.

Bilindiği gibi insanlar birini takip etmeden önce takipçi sayısı / takip ettiklerinin sayısına özellikle bakmaktadırlar. Bu yüzden takibe takip mantığı ile açılan hesaplar ne yazık ki ilgi çekiciliğini ve güvenilirliğini günden güne yitirmektedirler. Hele ki bir süre sonra takip edilenler bırakıldığında hesaplarda hızlı takipçi kaybı görülüyor. Hal böyle olunca sürekli takipçi ihtiyacının bir yansıması olarak instagram takipçi hilesi kullanılabilmektedir. Birçok platformda toplu ve ücretli alınabilen takipçiler, bazı sitelerde üyelikte ve sitede geçirilen süreye göre bedava olarak sunulmaktadır. Burada amaç kuşkusuz herkese hizmetin kalitesini gösterip toplu alım için onlara ne kadar doğru bir tercih yapılmış olacağının gösterilmesidir. Bunların hepsinin ücretsiz ve şifresiz olması nedeniyle de güvenilirlik hususunda kullanıcıyı rahatsız edici hiçbir detaya maal verilmemesi bir başka önemli husustur.

instagram beğeni hilesi nedir?

Bilindiği gibi bir kişiyi onbinler takip ederken attığı postların hiçbir şekilde beğeni almaması abesle iştigal bir durum oluşturmaktadır. Ancak instagram uzmanları bu konuda da kullanıcılara alternatif yaratarak beğeni hilesi ile onlara belirli aralıklarla beğeni hizmeti de vermektedirler.

Sistem üyelikte ve sitede geçirilen zamana göre ücretsiz bir şekilde kullanıcının instagram hesabındaki dilediği paylaşıma ücretsiz beğeni gönderirken toplu alım isteyenlere de birkaç basit tık ve çok cüz-i rakamlarla beğeni gönderebilmektedirler. Burada amaç, toplu alım ile fenomen hale getirilmek istenen hesabın organik bir şekilde büyüdüğünü kamuoyuna göstermektir.

Yapılan araştırmalara göre takipçi sayısının, yeni takiplerde büyük öneme sahip olduğu, aynı değerdeki ve benzer paylaşımlar yapan iki hesap arasında yapılan denemelerde takipçi ve paylaşımlarına fazlaca beğeni almış hesapların yeni kitlelere erişmek ve onlar tarafından takip edilme konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadıklarını, ancak takipçi sayısı az olan hesapların güvenilirlik konusunda insanlarda küçük şüpheler barındırıyor.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Burun Estetiği Fiyatları 2023

Burun Estetiği Fiyatları 2023 Burun estetiği operasyonları açık ve kapalı olmak üzere iki farklı şekilde …

Bir cevap yazın