Instagram hikayeleri nasıl telefona indirilir ?

İlk olarak Snapchat’te karşımıza çıkan sonrasında instagram’da da oldukça tutalan hikayeler özelliği bilindiği üzere instagram üzerinden indirilemiyor. Ancak bazı yöntemler ile bu hikayeleri telefonunuza indirebilirsiniz. İşte detaylar.


Instagram günden güne daha da fazla kullanıcı kazanıyor. Bunu da bünyesine kattığı yeni özelliklerle yapıyor. Bu özelliklerden biri de şüphesiz instagram hikayeler özelliği. Peki beğendiğiniz bir hikayeyi ekran görüntüsü almak yerine telefonunuza direkt olarak indirmek istemez misiniz? Bir kullanıcının 24 saat içinde kaybolan bir hikayesin ilelebet saklamak istiyorsanız işte size instagram hikayeler nasıl indirilir yazımız.

ANDROID İÇİN INSTAGRAM HİKAYE İNDİRME

En kolay yolun ekran görüntüsü almak olduğunu biliyoruz. Ancak ekran görüntüsüyle birlikte alınan hikayelerde resim veya fotoğraf olarak kayıt edildiğinde ekranda ne varsa onun görüntüsü alıyorsunuz. Bunun içinde instagram’ın hikayeler bölümünde bulunan ibareleri de yer alıyor. Android kullanıcıları için sadece hikayeleri indirmeye yarayan bir uygulama mevcut. Story Saver adı verilen uygulamayı Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey arama bölümünde yer alan bölüme hikayesini indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazıyorsunuz. Karşınıza çıkan hikayeyi de seçip telefonunuza resim olarak kaydedebiliyorsunuz. Telefonunuzun galeri bölümünde yer alan fotoğraf ömür boyu sizinle.

APPLE iOS VE iPHONE İÇİN INSTAGRAM HİKAYE İNDİRME

Uygulamanın ismi Repost Stories. Repost Stories ücretsiz olarak App Store’dan indirilebiliyor. Repost özelliğine de sahip olan uygulamada indirdiğiniz hikayeyi kendi profilinizde de kolaylıkla başka bir uygulamaya geçmeden paylaşabiliyorsunuz. Android mobil işletim sistemlerinde kullanılan Story Saver gibi Repost Stories de arama bölümünden kullanıcıyı bulmaya ve çıkan sonuçlardan kullanıcının hikayesini indirmenize izin veriyor. Galeride yer alan fotoğrafı istediğiniz gibi saklayabiliyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Her Soruya Cevabı Var

Her Soruya Cevabı Var Gün içinde insanların aklına onlarca soru takılır. Görülen rüyanın anlamı merak …

Bir cevap yazın