Instagram Nedir? Ucuz Takipçi Almak Mümkün mü?


Instagram kullanıcılarının büyük bir kısmı takipçi sayılarından memnun değil. Takipçi sayısı yeterli olanlar ise beğeni konusunda sorun yaşayabiliyor. Bu nedenle ucuz şekilde takipçi satın alabileceği siteler hakkında araştırmalar yapıyorlar.

Instagram Nedir? Nasıl Kullanılır?

Instagram ilk çıktığında sadece fotoğraf paylaşabileceğimiz bir uygulamaydı. Fakat sonrasında hikaye gibi özellikler ekleyerek rakiplerini tek tek alt etti. Şu anda aktif olarak kullanılan en çok kullanıcıya sahip platform olduğu söylenebilir.

Instagram uygulamasını indirdiğimizde bir kullanıcı adı seçeriz. Bunda adımızı soyadımızı kullanabiliriz fakat zorunluluk yoktur. Anonim olarakta bir profil oluşturabiliriz. Ya da herhangi bir işletmemiz var ise yine onun için de bir profil oluşturmamız mümkündür.

Instagram’da kişileri takip ederiz. Bu şekilde onların paylaştığı gönderileri görürüz. Dilersek beğenebiliriz veya yorum yaparız. Fakat gizli instagram profillerini takip edebilmemiz için profil sahibinin bize izin vermesi gerekmektedir.

Ayrıca Instagram’da anlık şekilde paylaşılan hikâyeler kısmı da vardır. Buraya eğer bir şeyler koyarsak 24 saat sonra kaybolacaktır. Bu nedenle uzun süre takipçilerimizin görmesini istediğimiz gönderilerimiz için burayı tercih etmemeliyiz. İnsanlar genellikle arkadaşlarıyla buluştuklarında veya bir yerleri ziyaret ettiğinde hikâye paylaşmaktadırlar.

Instagram’da özel mesajlaşma uygulaması da sonradan eklenmiştir. Fakat mesajlaşmak için takipçilere ihtiyacımız vardır. Eğer takipçi sayınız az ise Facebook gibi diğer sosyal medya platformlarını kullanıyorsanız, buradaki hesabınız ile instagram hesabınızı bağlamanız mümkün. Bu şekilde sizin Facebook profilinizdeki kişiler sizin instagram hesabınızı farkedecek ve eğer isterlerse takip edeceklerdir. Fakat başka sosyal medya platformlarında henüz bir üyeliğiniz yoksa ve Instagram’a da sıfırdan başlamak istemiyorsanız takipçi satın al işlemi yapabilirsiniz. Ücretsiz takipçi kazanma sitelerine ise kesinlikle giriş yapmayınız. Çünkü hesap bilgilerinizi o site sahipleriyle paylaşmış oluyorsunuz. Şifresiz şekilde instagram takipçi gönderimi sağlayan siteler ile çalışmayı tercih ediniz.

Instagram Takipçi Satın Alma Siteleri Güvenilir midir?

Son günlerde her gün yeni bir instagram takipçi sitesi açılıyor fakat bunların hepsi maalesef güvenilir değildir.

Profesyonel şekilde işlem yapan sitelerden takipçi almak çok daha mantıklıdır. Çünkü ucuz instagram takipçi satın al işlemi yapayım derken zararlı da çıkabilirsiniz. Fakat güvenilir sitelerden sipariş verirseniz herhangi bir sorun yaşamazsınız. Instakip gibi kaliteli siteler uzun yıllardır takipçi hizmeti vermektedir. Bu siteleri tercih edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Her Soruya Cevabı Var

Her Soruya Cevabı Var Gün içinde insanların aklına onlarca soru takılır. Görülen rüyanın anlamı merak …

Bir cevap yazın