Instagram’ın yeni parlama filtresi Kirakira+ oldukça beğenildi

Instagram’ın yeni fenomen uygulaması Kirakira+ tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oldukça yoğun şekilde kullanılmaya başlandı.


Gün geçmiyorki instagram’da yeni bir uygulama daha popüler olmaya görsün. Superzoom, stop-motion, boomerang derken şimdi de parlama ve ışıldama efekti olan Kirakira + uygulaması, yansıyan herhangi bir nesnenin parıltısını vurgulamak için yedi ışıma modu ile geliyor.

Yalnızca video için kullanılabilen uygulamadan edindiğiniz görüntüyü Instagram hesabınızda ve Instagram Hikayelerine yüklenebiliyor. Instagram hesabınızı parlatmak için oldukça yeterli olan bu uygulama instagram ile birlikte çalışıyor. Videoyu uygulama üzerinden çekiyorsunuz ve kaydettiğiniz görsel galeride yerini alıyor. Sonrasında da istediğiniz herhangi bir platformda paylaşabiliyorsunuz. 1.6 MB’lık düşük boyutuyla indirilebilir olan uygulamanın Türkçe dil desteği de bulunuyor.Kentaro Yama isimli yazılımcı tarafından yapılan uygulamayı buradan kolayca indirebilirsiniz.

UYGULAMA ÜCRETSİZ DEĞİL ANCAK OLDUKÇA UYGUN

Uygulamayı ayrıca birçok ünlü de kullanıyor. Londra moda haftasından en çok konuşulan konulardan biri olan Kirakira+ uygulaması Türkiye’de de yavaş yavaş yaygınlaşmaya başladı. Hikayelerinize ve paylaşımlarınıza ekstra parlaklık katmak istiyorsanız bu uygulamayı satın alarak kullanmanızı öneririz. Sadece iOS mobil işletim sistemi kullanan cihazlarda çalışabilen Kirakira+ uygulaması maalesef ücretsiz değil ve AppStore’da 0.99 cent’e indirilebiliyor. Android kullanıcıları için henüz bir bilgilendirme olmasa da oldukça trend olan bu uygulamanın Android mobil işletim sistemi kullanan kullanıcılar için de yakın zamanda gelmesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sosyal Medya Ajansı İle Çalışmanın Avantajları

  Tüm dünyaya ulaşmak ve global bir marka olmak adına günümüzde artık internet çok önemli …

Bir cevap yazın