iOS 11’in hesap makinesi hatası da düzeltildi

Apple tarihinin en sorunlu mobil işletim sistemi olan iOS 11’in hesap makinesinde bulunan yazılımsal sorunların da çözüldüğü bildirildi. İşte detaylar


Apple firmasının mobil işletim sistemi olan iOS’ta ortaya çıkan yazılımsal sorunların kullanıcıların en çok şikayet ettiği konuların başında geliyor. Özellikle son sürüm olan 11.2 versiyonunda meydana gelen ciddi sorunlardan sonra ciddi şikayetler alan Apple firmasının son sürüm üzerinde yaptığı çalışmalar olumlu sonuçlar verdi.

Yeni modelleri olan iPhone 8 ve X modellerinden hemen sonra kullanıcılarının karşısına yeni sürümü ile çıkan Apple firmasının güncelleme takviminden önce hareket etmesine neden olan sorunları çözmek için erken davrandığını belirtelim. Kullanıcılarının sunduğu beta sürümü üzerinde bütün sorunları çözerek stabil bir hale getiren firmanın özellikle de hesap makinesi üzerinde meydana gelen sorunları çözdüğü ortaya çıktı. Seri hesap yapan kullanıcıların karşılaştığı bu sorunları düzelterek güncelleme yayınlayan firmanın yakın zamanda yeni bir sürüm ile de diğer  az sayıdaki şikayetin çözümleriyle karşımıza çıkması bekleniyor.

Hesap makinesinde yer alan animasyonların verdiği bu sorunu ortadan kaldırmak için harekete geçen Apple mühendislerinin beta sürümünde bu animasyonları tamamen kaldırdığı ve hesap makinesinin sorunsuz bir şekilde çalıştığını Teknoxo olarak biz de test ettik. Şu an için beta sürümü ile karşımıza çıkan bu yeni güncellemenin yakın zaman içerisinde tam sürüm ile kullanıcıların hizmetine sunulacak olduğunu da belirtelim.

iOS işletim sistemi hakkında merak ettiğiniz diğer sorunları sitemizde bulunan yorumlar kısmına yazarak bizlere ulaştırabilirsiniz ve sorunlar hakkında merak ettiğiniz detayları sitemizden takip edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne?

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne? DeFi Nedir? Kripto para dünyasında en çok …

Bir cevap yazın