iPhone 2019’da kalem ile kullanılabilecek

Apple’ın iPad Pro’da kullanılan kaleminin daha gelişmiş bir versiyonunun 2019 yılında tüm iPhone’larda kullanılacağı iddia ediliyor.


Apple’ın şu anda sadece iPad Pro tarafından desteklenen Apple Stylus kaleminin 2019 yılında yeni versiyonuyla iPhone akıllı telefonlarda da kullanılacağı iddia edildi. Söylentilere göre Apple iPhone ve iPad’de kullanılabilecek yeni bir kalem üzerinde çalışıyor ve bunu 2 sene sonra çıkartacağı yeni modellerde kullanım imkanı sağlıyor.

EKRANA EK PANEL GELEBİLİR

Apple Stylus kalemin kullanılması için aynı iPad Pro’da bulunan bir ekran içi panel gelebilir. Böylelikle bu panel eğer büyük bir sorun yaşamazsa OLED ekranlarına bu paneli de dahil edecek. Kalem kullanımları için daha büyük ekranların gerektiğini biliyoruz. Bu da demek oluyor ki Apple 2019 yılında çıkartacağı iPhone’ları kullanıcılar tarafından kolay kullanılabilen ekranlar ile çıkartacak.

BATARYAYA ETKİSİ OLABİLİR

Ek bir panelin iPhone gelmesi ve şu an A11 işlemcisini kullansa da 2019’da hangi işlemciyi kullanacağını bilmediğimiz telefon daha fazla batarya harcamasına neden olabilir. iPad Pro’lar da bu özellikleri kaldırabilecek kadar mAh gücü bulunuyor ancak 2019 iPhone’larında nasıl bir bileşen ile geleceği de kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Apple’ın eski CEO’su saygıyla andığımız Stece Jobs, stylus kalemi pek de yararlı bulmuyordu ancak anlaşılan yeni Apple yönetimi pek de böyle düşünmüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

FLDB coin nasıl alınabilir ? Ne zaman borsalarda listelenecek?

FLDB coin nasıl alınabilir ? Ne zaman borsalarda listelenecek? FLDB coin yeni bir proje olmasına …

Bir cevap yazın