iPhone 8 ve 8 Plus’ın Türkiye fiyatları açıklandı

Apple’ın yeni iPhone modelleri için iPhone 8 fiyatı ve iPhone 8 Plus fiyatı belli oldu. işte iPhone 8 ve 8 Plus Türkiye fiyatları.


Apple’ın Türkiye’ye gelen ilk yeni nesil akıllı telefonları iPhone 8 ve 8 Plus’ın mobil operatörler tarafından gelen bilgiler dahilinde fiyatları açıklandı. Dün Turkcell’in iPhone 8 ve 8 Plus’ın Turkcell’in web sitesinden ve Turkcell abone merkezlerinden ön siparişe çıktığını açıklamıştık. Bugün ise telefonların satış fiyatları da belli oldu.

64 GB’LİK ve 256 GB’LİK iPHONE’LARIN FİYATLARI BELLİ OLDU

iPhone 8 ve 8 Plus’ın şimdilik ilk etapta 64 GB’lik modelleri gelecek. Bu telefonlar ise iPhone 8’de 4149 TL olarak fiyatlandırılmış. Yani bilinen ilk fiyat iPhone 8 64 GB fiyatı 4149 TL. iPhone 8 Plus ebatlarına göre daha büyük olduğu ve yazılımsal olarak daha fazla özellik taşıdığı için daha pahalı olarak fiyatlandırılmış. iPhone 8 Plus 64 GB fiyatı ise 4699 TL. Ayrıca iPhone 8 fiyatı bununla da sınırlı kalmıyor. 256 GB’lik iPhone 8 4959 TL’den satışa sunuluyor. Son olarak da iPhone 8 Plus fiyatı için 256 GB’lik model 5499 TL’lik fiyat etiketine sahip.

KONTRATLI SATIŞLAR BAŞLIYOR

Turkcell, Vodafone ve Türk telekom operatörlerinden satın alınabilecek olan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus hem peşin olarak satılacak hem de 12 / 24 / 36 aylık kontratlı operatör satışları da gerçekleşecek. iPhone 8 ve 8 Plus’ın fiyatları bu yöndeyken iPhone X’in fiyatı hakkında tahmin dahi yapamıyoruz ancak Türkiye’deki vergiler ile iPhone X fiyatı gerçekten akıl almaz olacağa benziyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Demsa’nın Patronu Hüseyin Demir’den Mahmut Ustaosmanoğlu için taziye mesajı

Demsa’nın Patronu Hüseyin Demir’den Mahmut Ustaosmanoğlu için taziye mesajı İslam dünyası ve Ülkemiz, ömrünü İslam’a …

Bir cevap yazın