iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Turkcell’de Ön Siparişe açılıyor

Apple’ın 12 Eylül’de tanıttığı iPhone 8 ve iPhone 8 Plus yarından itibaren Turkcell’de ön sipariş ile satın alınabilecek.


Müjdemizi isteriz. Apple geçtiğimiz ay bugün yaptığı iPhone 8 ve iPhone 8 Plus telefonlarını 13 Ekim’den itibaren ön sipariş ile satışa başlıyor ayrıca 20 Ekim tarihinden itibaren de Turkcell mağazalarında fiziksel olarak inceleyip satın alabileceksiniz. Şimdilik sadece Turkcell’in internet sitesinden ve mağazalarda bulunan Turkcell ekranlarından satın alınabilecek olan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus uzay grisi, gümüş ve yeni altın renginde kullanıcılarla buluşuyor. iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın fiyatları hakkında ise henüz bir fiyat bilgisi verilmedi.

KONTRATLI SATIŞLAR İÇİN NET TARİH BELLİ DEĞİL

Turkcell’in daha önce birçok Apple modelini ilk önce Türkiye’ye getirdiği biliniyor. Ayrıca kontratlı olarak 24 ay ve 36 aylık satışlara da imkan tanıyan Turkcell genellikle 12 ay ve kredi kartı ile birlikte de satışlar gerçekleştiriyor. Ancak iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın kontratlı satışların ne zaman başlayacağı ve aylık ödemelerinin ne kadar olacağı şimdilik netleşmedi. Ayrıca iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelerinin hangi hafıza seçenekleriyle geleceği de henüz belli değil.

KABLOSUZ ŞARJ STANDI DA TURKCELL’DEN ALINABİLİR

Henüz Turkcell tarafından bile açıklamamış olsa da bize göre Apple’ın tanıtımında duyurduğu kablosuz şarj pedi de ilkleri yaşatan Turkcell tarafından getirilebilir. Kablosuz şarj deneyimini bir Apple akıllı telefonunda ilk defa yaşatacak olan kablosuz pedi Turkcell tarafından getirilip getirilmeyeceği yada getirilirse de ne kadardan satılacağı henüz belli değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Demsa’nın Patronu Hüseyin Demir’den Mahmut Ustaosmanoğlu için taziye mesajı

Demsa’nın Patronu Hüseyin Demir’den Mahmut Ustaosmanoğlu için taziye mesajı İslam dünyası ve Ülkemiz, ömrünü İslam’a …

Bir cevap yazın