iPhone 8 Plus piyasayı darma duman etti

Yabancı araştırma şirketinin sonuçlarına göre dünyanın en hızlı telefonu iPhone 8 Plus oldu. Dünyanın en hızlı telefonları sıralamasının 2. sırasında ise iPhone 8 bulunuyor.


Apple’ın geçtiğimiz günlerde tanıttığı ve oldukça fazla kişi tarafından canlı olarak takip edilen etkinliğinde yeni ürünler tanıtıldı. Birçok Türk gazeteci ve Youtuber’ın da katıldığı etkinlikte oldukça gelişmiş özelliklere sahip yeni ürünler tanıtıldı. iPhone 8 ve iPhone 8 Plus ise bu ürünler arasında yer alıyordu. iPhone 8 Plus satın almak istiyorsanız Türkiye için henüz net bir tarihin belli olmadığını söylemek gerekiyor ama diğer ülkelerden iPhone 8 Plus satın almanın mümkün olabileceğini söyleyebiliriz. Eğer sizde yeni nesil bu ürünleri takip ediyorsanız sizlere iyi bir haberimiz var.

IPHONE 8 PLUS PİYASANIN EN İYİSİ OLDU

Birçok marka kendine ait lansmanlar ve teknoloji fuarlarıyla birlikte yeni akıllı telefonlarını tanıttılar. Bu markalar arasında en çok merak edilen 2 model vardı. iPhone 8 Plus ve Samsung Note 8 arasında oldukça büyük çekişme vardı ve kazanan belli oldu.  Yabancı şirketlerin araştırmalarına göre bu yılın kazananı iPhone 8 Plus oldu. Telefonun cam tasarımı ve aynı zamanda muhteşem özellikleri elbette piyasanın en hızlı telefonu olmasını sağladı. iPhone 7 Plus’ın ünü böylece çöpe atılmış oldu.

IPHONE 8 İKİNCİ SIRADA!

Dünyaca ünlü araştırma şirketlerinin yayınladığı bu sıralamada birinci sırada iPhone 8 Plus bulunuyor ama ikinci sırada iPhone 8 Plus’ın kız kardeşi iPhone 8 bulunuyor. Eğer sizde büyük ekran telefon sevmiyorsanız ki akıllı telefon bile olsa cep telefonu genelde küçük olarak tercih edilmesi gereken bir şeydi. iPhone 8 bu listede ikinci sırada yer alıyor ve piyasanın en hızlı telefonları böylece Apple’ın telefonları olmuş oluyor. Sizde hız istiyorsanız bu telefonlardan bir tanesini tercih edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ticari Başarınıza Yardım

Bir çok kurumun henüz yeterince etkin olamadığı konularda destek sağlayarak kolay bir şekilde ticari başarınızın …

Bir cevap yazın