iPhone 8 servis ve ekran ücretleri belli oldu

iPhone 8 daha piyasaya çıkmadan ekranı kırılan kullanıcılarını düşünmeye başladı. Ekran ve servis ücretleri açıklayan Apple bir ekrandan ciddi ücretler isteyecek.


iPhone 8 ve 8 Plus alacak olan kullanıcıları için ekran fiyatlarını açıklayan Apple, servis ücretleri olarak da oldukça pahalı. iPhone 8 ve 8 Plus için onarım ücretlerinin açıklayan Apple diğer ürünleri içinde orijinal ekran değişimlerinde zam yaptı. iPhone X için herhangi bir servis yada ücret bilgisi vermeyen üretici, diğer modelleri için yaptığı zamlar ile tepli toplayacağa benziyor.

ALT SEGMENT TELEFON PARASINA EKRAN DEĞİŞTİRECEK

Apple yeni çıkartacağı iPhone 8 ve 8 Plus için ekran değişimine ciddi rakamlar istiyor. Ekranı kırılan iPhone 8 için 629 TL talep edilirken büyük ekranlı iPhone 8 Plus için ise 719 TL talep ediliyor. Bu fiyatlar ile iPhone X için de bir ekran değişim ücreti ön görülüyor. Yapılan tahminlere göre iPhone X’in orijinal ekran değişiminin 1000 TL olacağı belirtiliyor. Yeni çıkacak olan iPhone’ların ekran ücretlerine çok kolay bir şekilde alt segment bir akıllı telefon alınabiliyor.

ESKİ MODELLERE DE ZAM YAPILDI

Günümüzde kullanılan iPhone telefonlarında ekran ücretlerine zam yapıldı. Toplamda her model için 20 TL’lik bir zammın söz konusu olduğu servis ücretlerinde iPhone 7 Plus’ın iPhone 8 Plus ile aynı ekran ücretine sahip olması dikkat çekiyor. Ayrıca normal iPhone 7 ve iPhone 6’nın ekran ücretleri de küçük ekranlı iPhone 8 ile aynı ekran ücretine yani 629 TL’ye değiştiriliyor. Sadece Apple Store’larda geçerli olacak bu fiyatların kullanıcıları üzeceği ve Apple Store haricindeki alternatifleri de değerlendirebileceği belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En Seksi Fantazi Sütyen Takımları İçin Pamuk Tenim!

    Fantazi Sütyen Özenle üretilmiş ve dikkatli bir şekilde piyasaya kazandırılmış iç giyim unsurlarının …

Bir cevap yazın