iPhone 8 tanıtımını Türkçe canlı yayınlayan siteler belli oldu

iPhone 8 lansmanı bugün gerçekleşecek ve bazı Türk internet siteleri lansmanı Türkçe olarak canlı yayında tercüme ederek yayınlayacak.


Beklenen gün gelip çattı. iPhone 8 ve iPhone X’in tanıtımı bugün Türkiye saati ile 20:00’da yapılacak. Tüm dünyanın merakla beklediği bu etkinliği bazı siteler canlı olarak yayınlayacaklar ve Youtube kanalları aracılığıyla izleyicilere ulaşacaklar. Youtube’un canlı yayın özelliğine geçmesini fırsat bilen siteler için de iyi bir deneyim olacak. Uzun zamandır sızıntı haberlerle kaynayan teknoloji kulisleri bu etkinlik sonucunda resmi bilgilere kavuşacak ve iPhone 8 mi, iPhone 7S mi yada iPhone X mi sorularına cevap bulunacak.

BİREBİR TERCÜME YAPILACAK

iPhone’un tanıtımı bilindiği üzere tüm dünyanın ortak dili sayılan İngilizce olarak yayınlanacak ancak Türkiye’de hizmet veren bazı internet siteleri iPhone 8 tanıtımını Türkçe olarak canlı yayınlayacaklar. iPhone 8 lansmanının her anı birebir simültane tercüman yardımıyla Türkçe olarak yayınlanacak. Potansiyel iPhone alıcıları, teknoloji meraklıları dil sorunu yaşamadan bu etkinliği izleyebilecekler.

TÜRKİYE’NİN ÖNDE GELEN SİTELERİ YAYIN YAPACAK

Bu sitelerin başından donanimhaber sitesi yer alıyor. Uzun yıllardır teknoloji haberleri ve forumuyla hizmet veren site, teknoloji konusunda bilgili ve deneyimli olan Mesut Çevik tarafından değerlendirilecek. Ayrıca tanıtım öncesinden de yorumlanacak olan yayın Saat: 19:00’da başlayacak. Bir diğer canlı yayın ise ShiftDelete.net sitesi üzerinden yapılacak. Sitenin Youtube kanalı üzerinden gerçekleştirilecek olan iPhone 8 Türkçe canlı yayın lansmanı, SDN ekibi tarafından yorumlanacak. Yine Saat: 19:00’da başlayacak olan canlı yayın ilk olarak yorumlarla sonrasında lansman ile devam edilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uzman Şekilde Web Tasarım Hizmeti

Firmayı ziyaret eden müşteriler SEO uzmanı kişiler ile irtibata geçerek gerekli işlemleri en profesyonel şekilde …

Bir cevap yazın