iPhone 8 ve iPhone 8 Plus 20 Ekim’de Türkiye’de.

Yurtdışında satışa sunulalı neredeyse 3 hafta olan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın Türkiye’de ne zaman satışa çıkacağı açıklandı.


Geçtiğimiz haftalarda başta ABD olmak üzere birçok ülkede satışa çıkan yeni iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı açıklandı. iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın Türkiye çıkış tarihi belli oldu. 20 Ekim tarihinde satışına başlanacak olan telefonların Türkiye satış fiyatları hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor.

KONTRATLI SATIŞLAR DA OLACAK

Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom gibi yerel iletişim operatörleri tarafından da çeşitli kampanyalar ile kontratlı şekilde satılacak olan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın aylık taksitleri ve ne zaman kontratlı satışa çıkacağı henüz bilinmiyor. İlk önce ön sipariş ile satışına başlanacağını düşündüğümüz telefonların satış bir çok yeni özelliği bulunuyor ve kullanıcılar tarafından merakla bekleniyor.

KABLOSUZ ŞARJ STANDINDAN HENÜZ HABER YOK

Apple’ın 12 Eylül’de tanıtımını gerçekleştirdiği iPhone 8 ve iPhone 8 Plus telefonları ile birlikte gelecek olan kablosuz şarj standı hakkında henüz gelişi ile ilgili net bir tarih verilmedi. Ancak telefonların satışa çıkarılmasından kısa bir süre sonra geleceğini düşündüğümüz bu kablosuz şarj pedlerinin fiyatı hakkında da henüz net bir bilgi veremiyoruz. iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın Türkiye’de iPhone X’i bekleyemeyenlerin satın alacağı şimdiden belli.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İzmir’de Kadın Doğum Uzmanı Arayanlara Profesyonel Klinik

 ​Kadın sağlığı ciddiye alınması gereken sağlık sorunlarını içine alıyor. Bu nedenle kadın hastalıkları ve doğum …

Bir cevap yazın