iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Türk kullanıcılarla buluşuyor

Apple iPhone 8 ve iPhone 8 Plus telefonlarını başta İstanbul olmak üzere birçok şehirde satışa çıkarttı. Telefonlar yüksek ilgi görüyor.


Apple’ın geçtiğimiz ay iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’u tanıtmasından sonra Apple’ın yeni modelleri nihayet Türkiye’de satışa çıktı. Yoğun ilgi ile kuyruklar oluşmasına sebep olan iPhone 8, başta İstanbul olmak üzere birçok şehirde satılmaya başlandı.

GECE 00:00’DAN SONRA SATIŞLAR BAŞLADI

Türkiye’de ilk iPhone 8 satışı Kadıköy Bağdat Caddesinde bulunan Apple mağazasında yapıldı. Uzun zamandan beri merakla beklenen iPhone 8 için gece yarısı kuyruk oluşturan Apple meraklıları, amaçlarına ulaştılar. Türkiye’de ilk iPhone 8’i satın alan Apple meraklısı ise çok mutlu olduğunu ve uzun zamandan beri bugünü beklediğini söyledi. Ülkenin diğer şehirlerinde de aşırı ilgi gören iPhone 8, Trabzon’da kemençe ve Horon eşliğinde satışa sunuldu. Gece yarısından sonra satışa sunulan diğer şehirlerde de iPhone mağazaları önünde kalabalıklar oluşmaya başladı.

APPLE IPHONE 8 VE IPHONE 8 PLUS FİYATI DA NETLEŞTİ

iPhone 6 iki farklı versiyon ile satışa çıktı. 64 ve 256 GB’lik 2 modelin fiyatları sırasıyla 4149 TL ve 4949 TL. iPhone 8 Plus ise yine 2 farklı hafıza kapasitesiyle satışa sunuldu ve 64 GB’lik model 4699 TL ve iPhone 8 Plus 128 GB’lik model ise 5499 TL’den satılmaya başlandı. Apple’ın bir önceki modeli olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile karşılaştırıldığında yaklaşık bin TL fark olduğu gözlemlenen telefonların Türkiye’de iPhone X’ten önce ciddi satış grafiği hedeflediği bildirildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İzmir’de Kadın Doğum Uzmanı Arayanlara Profesyonel Klinik

 ​Kadın sağlığı ciddiye alınması gereken sağlık sorunlarını içine alıyor. Bu nedenle kadın hastalıkları ve doğum …

Bir cevap yazın