iPhone 8 ve iPhone X’in çıkışı erteleniyor

Gün geçmiyor ki yeni iPhone hakkında bir iddia atılmasın. Alınan bilgilere göre yeni iPhone’nun çıkış tarihi OLED ekranlar yüzünden ertelenecek ve tanıtımdan sonra satışa başlaması planlanan cihazlar kullanıcılarına daha geç bir tarihte ulaştırılacak.


Apple yaptığı açıklamalar üzerine 12 Eylül’de etkinlikle son çıkaracağı iPhone 8’i tanıtacaktı. 15 Eylül’de ise ön siparişe sunacak, 22 Eylül’de de satışını yapmaya başlayacaktı. Eğer sizde iPhone 8’i sabırsızlıkla bekleyenlerdenseniz bu haber sizi üzebilir. OLED teknolojisine yer verileceği, 1125 × 2436 ekran çözünürlüğüyle, True Tone Display özelliğine sahip olacağı söylenen iPhone 8’in çıkış tarihi ertelendi.

İLGİ ÇOK FAZLA VE SATIŞ PATLAMASI BEKLENİYOR

Her yeni iPhone lansmanından önce kaçınılmaz olarak bazı söylentiler ortaya çıkıyor. Bunların arasında, piyasaya sunulduğunda daima bir sıkıntısı olduğu ve bazı raporlar yeni iPhone’un piyasaya sürülmesinin imalat zorluklarından ötürü ertelenebileceğini belirtiyor. Ancak bu yeni iPhone durumunda dedikodular muhtemelen doğru olduğu için, iPhone 8 öncesinde söylentiler dizisi geçmiş yıllardan biraz farklı olacak gibi görünüyor. Okuduğumuz birçok bilgiye ve dış kaynaklarından aldığımız bilgilere dayanarak, iPhone 8’in imalat sebepli sorunlarından dolayı satışa sunulması gecikecektir. Çünkü iPhone’a olan ilgi gün geçtikçe artmakta ve farklı özelliklerle yenileri istenmekte. Bunu gerçekleştirecek olan Apple bunu en iyi şekilde, sorunsuz yapmak isteyecektir.

APPLE’IN NE KADAR SÜRE BEKLETECEĞİ BELLİ DEĞİL

iPhone 7 ‘nin satışlarına bakıldığında ve iPhone 8’e artan bu ilgi sonucunda dünya üzerinde alacak olan insanları hesap edildiğinde talebin fazla olacağını hiç kuşkusuz ve bunu karşılamak için daha fazla üretim yapılması gerektiği için iPhone 8 bizi biraz daha bekleteceğe benziyor. Zaten önceki aylarda da karşımıza çıkan gecikme haberleri sonucunda bu haberde kullanıcıları şaşırtmamışa benziyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Demsa’nın Patronu Hüseyin Demir’den Mahmut Ustaosmanoğlu için taziye mesajı

Demsa’nın Patronu Hüseyin Demir’den Mahmut Ustaosmanoğlu için taziye mesajı İslam dünyası ve Ülkemiz, ömrünü İslam’a …

Bir cevap yazın