iPhone ile birlikte yeni Apple Watch 3 de tanıtılabilir

Apple’ın 12 Eylül’de yapacağı tanıtım etkinliğinde yeni Apple Watch 3 modelinin de tanıtılması bekleniyor. Fiyat tahminleri bakımından olumsuz ama özellik olarak cezbedici olan saatin tüm özellikleri tanıtımda netlik kazanacak.


Apple’ın 12 Eylül’de yapacağı tanıtımda sürekli yeni iPhone’ların adı geçiyor. 3 çeşit iPhone’un tanıtılacağı etkinlikte bir diğer büyük yenilik ise yeni Apple Watch 3’ün tanıtılması olacak. Apple Watch 3 isimden de anlaşılacağı gibi Apple’ın piyasaya çıkartacağı 3. akıllı saat olacak. Tasarımsal açıdan büyük gelişmeler beklenmese de LTE teknolojisi ile kesintisiz online bir saate dönüşecek.

DİREK OPERATÖRE BAĞLI OLARAK ÇALIŞACAK

iPhone’un yanı sıra yeni Apple Watch 3 için de sızıntı haberleri gelmeye devam ediyor. Yeni akıllı saat LTE ile karşımıza çıkacak ve cihazınızla aynı numarayı kullanan saatiniz çağrılarınızda size büyük oranda kolaylık sağlayacak. Tasarımsal hatlarda büyük değişiklikler beklenmezken internette yer alan fotoğraflarda kırmızı renkte bir anten olan Crown LTE göze çarpıyor. Cihazın üstünde aynı zamanda sinyal göstergeleri de bulunuyor.Bunun bir diğer anlamı da saate sim kart yerleştirilebilir olduğu.

YENİ YAZILIM İLE GELİYOR

Apple Watch 3, yeni yazılım olan watchOS 4 ile birlikte gelecek. Diğer önemli gelişme konularından biri ise batarya ömrü. Pil süresini en yüksek seviye çıkarmayı hedefleyen geliştirmeler yeni Apple Watch 3’te bulunacak. Saatin LTE desteği bulunacağı için daha fazla enerji harcayacağı düşünülürse içinde daha güçlü bir bataryanın bulunacağı tahmin ediliyor. Ancak sızıntı haberlerde olumsuz durumlar da yok değil. Saatin fiyatının yüksek olacağı tahmin ediliyor ve bazı forumlarda Apple Watch 3 parasına alınabilecekler listesi oluşturuluyor. Bu listede de ise bir çok telefon yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkçeden İspanyolcaya Çeviri

Türkçeden İspanyolcaya Çeviri İspanyolcadan Türkçeye çeviri işleriniz var? Eğer sizin de bu çeşit işleriniz varsa …

Bir cevap yazın