iPhone X, 24 Kasım’da Apple Türkiye’nin resmi sitesinde satışa çıkıyor

iPhone X sonunda Türkiye’de de satışa çıkıyor. 24 Kasım’da mağazalardan satın alınabilecek olan iPhone X’in fiyatı ise henüz belli değil.


Geçtiğimiz ay başta ABD olmak üzere birçok ülkede satışa sunulan Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone X, en sonunda Türkiye’de de satışa çıkıyor. Apple’ın resmi Türkiye internet sitesinden aldığımız bilgi doğrultusunda iPhone X’i apple.com.tr üzerinden satın alabilmemiz için 24 Kasım’ı beklememiz gerekiyor.

Eğer iPhone X’i daha erken bir tarihte ön sipariş ile almak isterseniz Vodafone bu konuda ilk atılımı yapanlardan. 17 Kasım günü vodafone.com.tr adresi üzerinden ön siparişe açılan telefon 24 Kasım’da da tüm vodafone abone merkezlerinde fiziksel olarak satışa çıkmış olacak.

KONTRATLI SATIŞ FİYATLARI HENÜZ BELLİ DEĞİL

Şimdilik fiyatı henüz netleşmemiş olsa da Vodafone, kendilerinden alınan iPhone X’ler için güzel kampanyalar ve hediyeler de veriyor. Red tarifesi üzerinden alınan iPhone X’lere Whatsapp, Facebook ve daha birçok sosyal mecrada kullanılabilecek internet paketini yemeyen tarifeler verilecek. Vodafone iPhone X kontratlı satışları hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor. Vodafone’un bu atağından sonra Turkcell ve Türk Telekom’un da iPhone X satışı için tam tarih vermesi ve iPhone X için kontratlı fiyatlarının vermesi bekleniyor.

Eğer bir iPhone X satın almak istiyorsanız, Teknoxo olarak size önerimiz eğer bütçeniz iPhone X’ten sonra elverişli olursa mutlaka bir telefon kaskosu yaptırın. Böylelikle telefonunuzu daha rahat kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkçeden İspanyolcaya Çeviri

Türkçeden İspanyolcaya Çeviri İspanyolcadan Türkçeye çeviri işleriniz var? Eğer sizin de bu çeşit işleriniz varsa …

Bir cevap yazın