iPhone X Kilit Ekranındaki Bildirimlerin Tamamını Sadece Sahibine Gösterecek

iPhone X’in yeni bir gizli özelliği ortaya çıktı.


Apple’ın yeni akıllı telefonu olan iPhone X her ne kadar tanıtılmış ve kısa bir süre içinde satışa sunulacak olsa da iPhone X’in gizli özellikleri ortaya çıkmaya devam ediyor. Yeni ortaya çıkan iPhone X özelliğine göre kilit ekranında yer alan bildirimlerin tamamı sadece iPhone X’e sahibi baktığında gösterilecek.

Apple’ın eylül özel etkinliğinde tanıttığı yeni iPhone modelleri henüz Türkiye’de satışa sunulmasa da iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X’in fiyatları belli olmuştu. Ülkemizde 6.099 TL’den satışa sunulacak olan iPhone X tanıtılmasına rağmen gizli özellikleri ortaya çıkmaya devam ediyor.

iPhone X Sahibini Tanıtıp Kilit Ekranında Bildirimlerin Tamamını Gösteriyor

Keşfedilen yeni bir iPhone X özelliğine göre telefonunu kilit ekranına yer alan bildirimler sadece iPhone X’in sahibine tam görünür olacak. iPhone X’in kilit ekranına sahibi baktığında bildirimler normal iPhone modellerinde olduğu gibi görünecek. Ancak iPhone X’e sahibinden başka birisi bakmaya çalıştığında kilit ekranında yer alan bildirimlerin içeriğini göremeyecek.

Face ID teknolojisini iOS 11’de sonuna kadar kullanmak isteyen Apple iPhone X’e getirdiği bu özellikle güvenlik ve gizlilik endişesi çeken kullanıcılar için oldukça yararlı bir çözüm sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor “Ombre saçların yıldızı bu …

Bir cevap yazın