iPhone X Plus Konsepti görüntülendi

Apple iPhone X gelmeden iPhone X Plus’ın konsept görüntüleri ortaya çıktı. Henüz netleşmeyen bilgilere göre telefon 6.4 inç olabilir.


Daha Apple iPhone X’in gelişi hakkında bile tedarik sorunları haberleri gelirken, iDropNews adı verilen bir site tarafından Apple iPhone X Plus konsept görüntüleri sızdırıldı. 6.4 inçlik ekrana sahip olacağı tahmin edilen X Plus’ın Super Retina OLED ekran ile geleceği tahmin ediliyor. Güncel iPhone X 5.8 inçlik bir ekrana sahip ancak Plus serilerinin hepsinde olduğu gibi daha büyük ekrana sahip olması beklenen iPhone X Plus belki de üretilmiş en büyük iPhone olma özelliğini taşıyacak.

NİSAN AYINDA DA DOĞRU TAHMİN ETMİŞLERDİ

iDropNews isimli site geçtiğimiz Nisan ayında iPhone X’in tasarımını önceden yayınlayarak o günden bugünü görmüştü. Apple’a yakın bir kaynak olduğu bilinen internet sitesinin bu konsept görüntülerinin de hafife alınmaması gerekiyor. Ayrıca gelen diğer sızıntı haberlerinde Apple’ın 2018 yılı için yeni iPhone’lar çıkartacağı konusunda da çeşitli duyumlar var. Bu haberi daha önce okuyan Apple meraklıları iPhone X Plus’ın 2018 yılında mı gelecek sorusunu sormaya başladılar bile. Tabii ki Apple’dan bir açıklama yada tanıtım gelmeden emin olamayacağız ancak iPhone X Türkiye’ye 7000 TL’den gelecekse sizce iPhone X Plus’ın Türkiye fiyatı ne olur ? Tahminlerinizi alalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor “Ombre saçların yıldızı bu …

Bir cevap yazın