iPhone X sahipleri Özel Zil Sesi ile ayırt edilebilecek

iPhone X’e özel zil sesi tonu olan Reflection, telefonun sahiplerini diğer iPhone kullanıcılarından ayıracak.


Apple’ın yarın satışına başlayacağı iPhone X ile alakalı ilginç bir detay daha ortaya çıktı. 10. Yıla özel oalral üretilen bu özel telefonun bir de özel zil sesi tonu olacak. ‘Reflection’ adı verilen bu zil sesi tonu sadece iPhone X modellerinde olacak ve diğer iPhone 8 telefonlarında herhangi bir güncelleme ile de gelmeyecek.

Brezilyalı iOS geliştirici Guilherme Rambo tarafından paylaşılan iPhone X’in yazılımının içinde yer alan “Yansıma” adlı yepyeni zil sesini kullanan iPhone X sahipleri telefon çaldığında diğer iPhone’larda bu zil sesi tonu olmayacağından hemen ayırt edilebilecek. Her gelen yeniliği ve tek olan bir özelliği kendi telefonumuza aktarmak istediğimiz için iPhone X’in çıkışından sonra çeşitli uygulama ve yüklemelerle bu özel zil sesini telefonumuza yükleyebileceğimizi ön görüyoruz.

Satışları ciddi şekilde kısıtlı olacağı düşünülen telefonun sahipleri için ayırt edici olan bu özelliği yakın zamanda sokakta ve her mekanda duymaya başlayabiliriz. Kısa ama güzel bir melodiye sahip olan ‘Reflection’ yani yansıma zil sesi tonunu aşağıdaki kısa Twitter videosundan da dinleyebilirsiniz.

 

Peki siz bu yeni zil sesi hakkında ne düşünüyor sunuz ? Eğer bir iPhone X alırsanız ya da başka bir uygulama ile bu zil sesi tonunu kullanır mıydınız ?

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkçeden İspanyolcaya Çeviri

Türkçeden İspanyolcaya Çeviri İspanyolcadan Türkçeye çeviri işleriniz var? Eğer sizin de bu çeşit işleriniz varsa …

Bir cevap yazın