iPhone X’in kendisi çıkmadan sahtesi ortaya çıktı. Hem de Android kullanıyor.

iPhone X’in potansiyelini gören Çinliler telefonun sahtesini yapmaktan kendilerini alamamış gibi görünüyor. İşte beyaz renkle “Android işletim Sistemli” namı diğer çakma iPhone X.


Apple’ın yeni amiral gemisi olacak iPhone X’in ön siparişe çıkmasına sadece bir hafta kaldı ancak daha tasarımını bile son kullanıcılara çıplak gözle gösterilmemişken iPhone X’in sahteleri ortaya çıkmaya başladı. Sadece lansmana katılanların deneyebildiği ve internette bulunan fotoğraflardan uyarlanarak üretilen sahte iPhone X’ler alışılmışın dışında olarak beyaz renkle imal edilmiş. Hong Kong’un Global Source elektronik fuarında ortaya çıkan beyaz renkli sahte iPhone X’e bir de ilginç bir özellik daha eklenmiş. Aşağıdaki fotoğraflarda da görebileceğiniz üzere sahte iPhone X Android mobil işletim sistemi kullanıyor.

BAŞKA BİR İSİM İLE ÜRETİLMİŞ

Normal şartlarda batarya, saat ve sinyal gücü sembollerinini iPhone X’in OLED ekranında bulunan üst kulakçıklarda görüntülenmesi gerekirken sahtesinde hepsi aynı hiza da ve ekranın üst tarafında yer almış. Arkasına parlak cam eklenen telefonda ayrıca Apple’ın elma simgesi de yer almıyor. HotWav Symbol S3 adıyla üretilen bu telefon tahmin edersiniz ki Çin üretimi. Yorumları size bırakıyoruz.

Fotoğraflar: engadget.com

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor “Ombre saçların yıldızı bu …

Bir cevap yazın