iPhone X’in rakibi Google Pixel 2 XL ile tanışın

Google’ın tanıtımda iPhone X’e rakip olması için ürettiği Google Pixel 2 XL akıllı telefonu hakkında detaylar netleşti. İşte Google Pixel 2 XL ve özellikleri.


Dün yapılan Google etkinliğinde tanıtımı gerçekleşen bir diğer akıllı telefon ise Pixel 2’nin büyük ekranlı versiyonu Google Pixel 2 XL. Yeni akıllı telefon birçok üstün özelliği bünyesinde barındırıyor. Özellikle kamerası ve dayanıklılığıyla ön plana çıkan Pixel 2 XL’in yine kulaklık girişinin bulunmayışı kullanıcılarını üzecek gibi görünüyor.

GOOGLE PIXEL 2 XL VE TÜM DETAYLARI

Google Pixel 2 XL’nin +’ları: Android Oreo ve Active Edge ile benzersiz işletim sistemi, Üstün kamera özellikleri, Üstün su geçirmezlik ve dayanıklı gövde,Mükemmel tasarım

Google Pixel XL’nin – ‘leri: Eski modeline göre daha pahalı fiyat,Kulaklık girişi yok

2017 yılı amiral gemi statüsündeki telefonlar için oldukça verimli bir yıl olarak değerlendiriliyor. iPhone 8 Plus, iPhone X, Samsung Note 8 ve Samsung S8 gibi üst segment telefonların tanıtıldığı ve piyasa çıktığı 2017 senesinin tanıtılan son akıllı telefonu olan Google Pixel 2 XL gerçekten rakipleriyle yarışacak özelliklere sahip. Küçük kardeşi gibi Snapdragon 835 işlemci kullanan Pixel 2 XL, 4 GB ram belleğine sahip. Active Edge adı verilen ve Android Oreo 8.0 ile mükemmel iş çıkartan akıllı telefonun iki adet kamerası bulunuyor. Arkada 12 MP’lik kamera yer alırken önde de 8 MP’lik bir selfie kamerası mevcut. 2 farklı hafıza seçeneği ile satışa çıkarılacak olan Pixel 2 XL, 64 GB ve 256 GB’lik hafıza seçeneklerine sahip. Google Pixel 2 XL’nin 64 GB’lik versiyonu $849 dolardan, 256 GB’lik versiyonu ise $949 dolardan satışa sunulacak. iPhone X ile arasında sadece 50 dolar olan telefonun satış başarısı gerçekten merak ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor “Ombre saçların yıldızı bu …

Bir cevap yazın