iPhone X’in rakibi Google Pixel 2 XL ile tanışın

Google’ın tanıtımda iPhone X’e rakip olması için ürettiği Google Pixel 2 XL akıllı telefonu hakkında detaylar netleşti. İşte Google Pixel 2 XL ve özellikleri.


Dün yapılan Google etkinliğinde tanıtımı gerçekleşen bir diğer akıllı telefon ise Pixel 2’nin büyük ekranlı versiyonu Google Pixel 2 XL. Yeni akıllı telefon birçok üstün özelliği bünyesinde barındırıyor. Özellikle kamerası ve dayanıklılığıyla ön plana çıkan Pixel 2 XL’in yine kulaklık girişinin bulunmayışı kullanıcılarını üzecek gibi görünüyor.

GOOGLE PIXEL 2 XL VE TÜM DETAYLARI

Google Pixel 2 XL’nin +’ları: Android Oreo ve Active Edge ile benzersiz işletim sistemi, Üstün kamera özellikleri, Üstün su geçirmezlik ve dayanıklı gövde,Mükemmel tasarım

Google Pixel XL’nin – ‘leri: Eski modeline göre daha pahalı fiyat,Kulaklık girişi yok

2017 yılı amiral gemi statüsündeki telefonlar için oldukça verimli bir yıl olarak değerlendiriliyor. iPhone 8 Plus, iPhone X, Samsung Note 8 ve Samsung S8 gibi üst segment telefonların tanıtıldığı ve piyasa çıktığı 2017 senesinin tanıtılan son akıllı telefonu olan Google Pixel 2 XL gerçekten rakipleriyle yarışacak özelliklere sahip. Küçük kardeşi gibi Snapdragon 835 işlemci kullanan Pixel 2 XL, 4 GB ram belleğine sahip. Active Edge adı verilen ve Android Oreo 8.0 ile mükemmel iş çıkartan akıllı telefonun iki adet kamerası bulunuyor. Arkada 12 MP’lik kamera yer alırken önde de 8 MP’lik bir selfie kamerası mevcut. 2 farklı hafıza seçeneği ile satışa çıkarılacak olan Pixel 2 XL, 64 GB ve 256 GB’lik hafıza seçeneklerine sahip. Google Pixel 2 XL’nin 64 GB’lik versiyonu $849 dolardan, 256 GB’lik versiyonu ise $949 dolardan satışa sunulacak. iPhone X ile arasında sadece 50 dolar olan telefonun satış başarısı gerçekten merak ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Translate – Dijital Çeviri Keyfini Yaşayın!

Apple kaliteli ürün ve hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Şirket, yaptıkları yeni çeviri programı ile …

Bir cevap yazın