Iphone’a istediğiniz şarkının istediğiniz bölümünü müzik olarak atayın!


Iphone kullanıcıları için uzunca bir süredir var olan bir sorunun çözümü adına yepyeni bir fikir ortaya atıldı. Iphone için özel zil sesi uygulamaları ne yazık ki çok etkili sonuçlar vermiyor. Zedge adındaki son derece başarılı android uygulaması bile IOS için yaptığı denemelerde başarıyı elde edemedi ve sadece duvar kağıdı hizmeti vermeye başladı.

Bu kadar başarısız girişimden sonra bir Türk girişimci tarafında icat edilen yepyeni sistem ile, iphone’dan açtığınız web sitesi aracılığıyla öncelikle şarkıyı sisteme atmanız isteniyor.

 

Maksimum 50 MB boyutunda atabildiğiniz şarkılar, alt kısımdaki buraya sürükle bölümünde ayardan geçiyor. Burada, şarkının hangi kısmını zil sesi olarak atayacağınızı kendiniz seçebiliyorsunuz. Iphone için zil sesi yapma işlemi hiç bu kadar kolay olmamıştır herhalde. Ancak bu kadar kolay kurtulabileceğinizi zannediyorsanız yanılıyorsunuz. Kestiğiniz bölümü nasıl kaydedeceğiniz konusunda çeşitli şüpheleriniz mi var? İşte yanıtı…

Şarkının kestiğiniz bölümünü M4R uzantısı ile iphone cihazınıza kaydederseniz artık kullanıma hazır hale gelir. Bu mp3 kesici hizmeti ile, birçok Iphone kullanıcının ortak sorununa derman olan girişimcilerin, sistemi biraz daha mobile uyarlamaları bekleniyor. Hatta mümkünse bir uygulama şeklinde sunmaları, iphone kullanıcılarına yapılmış en büyük iyilik olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En Seksi Fantazi Sütyen Takımları İçin Pamuk Tenim!

    Fantazi Sütyen Özenle üretilmiş ve dikkatli bir şekilde piyasaya kazandırılmış iç giyim unsurlarının …

1 Yorum

  1. Yani artık appstore’a para kaptırmıycakmıyız 🙂 Çok teşekkürler.

Bir cevap yazın