Kaliteli Bal İçin Büyük Dedemin BallarıBal deyince insanların aklına hep sağlıklı bir gıda maddesi gelir. Ancak uygun üretim koşullarında üretilmeyen ve içerisinde kimyasal katkı maddeleri olan balların tüketilmesi durumunda bal sağlıktan çok insanların vücuduna zarar verir. Hatta öyle ki içerisinde glikoz gibi fazla yükleme şekerin olduğu ballar diyabet gibi kronik ve sistemik hastalıklara da davetiye çıkarır. Bu nedenle tüketilen balların birinci kalite ve güvenilir bal olması önemli bir husustur. Firmanın ürettiği ballar tamamen organik bal olup, her mevsim sezonda üretilerek müşterilere taze taze sunulur. Firma dededen toruna dört kuşaktır bal üretimi yapan güvenilir bir aile işletmesi olarak çalışır. Firmanın ilk üretimi yaptığı ballar kütük oyuklarında ve ağaç kovuklarındaydı, ancak zamanın ve teknolojik gelişmelerin etkisi ile firmada modern bal üretimine geçmiştir.

Çiçek Balı ve Üretimi

Firmanın bal üretim merkezi Erzurum Övenler yaylasında olup tamamen doğal şartlar altında yaklaşık 2000 rakımlı yükseklikte ki kır çiçeklerinin ve yabani otların aromalarını taşır. Doğal bal tüketmek isteyen herkesin güvenle alabileceği büyük dedemin balları İstanbul teknik üniversitesi arı teknokent labaratuvar merkezlerinde analiz edilerek müşterilere sunulur. Ender bitkilerin aromalarının olduğu yayla balı için firma ile iletişime geçiniz.

Kaliteli Bal Nasıl Anlaşılır?

Bal almak istiyor ve alacağınız balın kalitesini nasıl anlayacağınızı bilmiyorsanız. Dikkat etmeniz gereken en önemli detay alacağınız balın Türk gıda kodeksi bal üretim yönetmeliğine uygun olarak üretilmesidir. Firmada üretilen balların hepsinin üzerinde Türk gıda kodeksine uygunluk belgesi bulunur. Bunun yanında aldığınız balların kristalleşmemesi gerekir. Firma çiçek balı üretimi konusunda Türkiye’nin önde gelen köklü kuruluşlarındandır. Firmanın satışını yaptığı ballar kovandan çıktığı gibi kimyasal bir işlem görmeden müşteriye ulaştırılır. Yüksek prolin değerine sahip olup gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. İstediğiniz labaratuvarda doğallığını test ettirebilirsiniz.

Nasıl Sipariş Verilir?

Firmadan doğal bal siparişi vermek için öncelikle sitesini ziyaret ediniz. Online ya da Whatsapp iletişim numaralarında sipariş oluşturabilirsiniz. Siparişleriniz iki gün içerisinde hazırlanarak yurt içi kargo ile sizlere gönderilir. Firmadan alınan ballar için kargo ücreti alınmaz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bitcoin Ne Kadar?

Dijital dünyada sürekli adından söz edilen ve gelecek yılların tek para birimi olacağı finansörler tarafından …

Bir cevap yazın