Kanada Eğitim Günleri


 Kanada’da eğitim almak öğrencilerin en büyük hayallerinden birisidir. Birçok farklı programda eğitim sonrasında göçmenlik şansı sunan Kanada, son yıllarda öğrenci ve velilerin göz bebeği olmuştur.

 Kanada Eğitim Günleri, Kanada Kültür Merkezi tarafından düzenlenen, Kanada’daki okullar ile Türkiye’deki öğrencileri buluşturmayı hedefleyen eşsiz bir etkinliktir.

 Kanada günleri boyunca, Kanadalı okullarla bire-bir görüşme şansına sahipsinizdir. İstanbul’da düzenlenen Kanada Kayıt Günlerine katılım tamamen ücretsizdir.

  Kanada’nın En Seçkin Okulları Katılacak

 Kanada Eğitim Günleri bir önceki katılımda Kanada’nın en seçkin okulları katılım sağlayacaktır. Kanada günlerine katılım sağlayan okullarla bire bir görüşmenin en büyük avantajı şüphesiz aklınızdaki sorulara birince elden yanıt almaktır. Kanada Eğitim Günlerine katılım tamamen ücretsizdir.

 Kanada Eğitim Günlerine katılım tamamen ücretsizdir. Kanada Kültür Merkezi tarafından organize edilen Kanada Eğitim Günleri ve Kanada Kayıt Günleri Kanada Kültür Merkezi tarafından düzenlenmektedir.

Çalışarak Eğitim AL – Kanada’da Göçmen OL!

 Başta üniversite veya kolejlerin yer alacağı Kanada Kayıt Günlerinde: Eğitim alırken haftalık 20 saat çalışma izni, eğitim sonrasında tam zamanlı çalışma izni ve göçmenlik hakkınız olduğunu biliyor muydunuz ?

 Kanada Günleri 19-20 Ekim’de Harbiye Hilton Otel’de! Zengin eğitim programları ve birçok okulun katılımıyla gerçekleşecektir.

Tarih:

19-20 Ekim 2019

Saat:

12:00 – 18:00

Adres:

Harbiye Hilton Otel (Hilton Istanbul Bosphorus)

Harbiye Mahallesi,

Cumhuriyet Cd.

No:50, 34367 Şişli/İstanbul

Kayıt Linki:

https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-egitim-gunlerini-kacirmayin.html

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bitcoin Ne Kadar?

Dijital dünyada sürekli adından söz edilen ve gelecek yılların tek para birimi olacağı finansörler tarafından …

Bir cevap yazın