Katlanabilir ZTE Axon M, 1 Kasım’da satışa çıkıyor

ZTE’nin Axon M katlanabilir akıllı telefonu, bugüne kadar 2017 yılı içinde tanıtılan en eşsiz telefonlardan biri ve bu güzellik 1 Kasım’da ZTE’nin online mağazasında satışa çıkıyor.


Teknoxo olarak biz bile ZTE Axon M hakkında birçok haber yaptık. Söylentileri, iddialar, tanıtımı derken telefon 1 Kasım’da satışa çıkıyor. İlk olarak ZTE’nin resmi internet sitesinde satışa çıkacak olan telefonun mağazalara geliş tarihi ise 17 Kasım’ı bulacak. Türkiye’ye gelişi ise Aralık ayının sonlarını bulabilir. Heyecan verici tasarımı ile Axon M ilk etapta yurtdışında satışa çıksa da kaynaklarımızı kullanıp telefonu Türkiye’de ilk inceleyen ve test eden olmak istiyoruz.

Axon M kesinlikle herkese hitap eden bir telefon değil. Apple kullanıcıları öncelikle telefona sıcak bakmayabilir ama telefon tarihte olamayn birçok ilki bünyesinde bulunduruyor. Android mobil işletim sistemi kullanan telefonu kullanmak belki biraz alışma süreci gerektirebilir ancak özellikleri baz alındığında telefona çok fazla ilgi gösterileceği tahmin ediliyor. Katlanabilir ekran olmayan ama ortadan menteşeler ile katlanabilen telefonun 725 dolarlık bir fiyat etiketi bulunuyor. Daha çok bütçe dostu uygun telefonlarla ile karşımıza çıkan ZTE, bu modelini amiral gemi statüsüne koymaya hazırlanıyor.

BİRÇOK YENİLİĞİ BÜNYESİNDE BARINDIRIYOR

Axon, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki son gördüğümüzde, 2016 yazında Axon 7 ile karşımıza çıkmıştı. Takdir edersiniz ki şimdiye kadar pek görmediğimiz bir teknoloji ile üretilen telefonun herhangi bir alt modeli de yok. Bu sebepten telefon bir sürü ilk bir arada sunacak. Örneğin telefonun ön yüzünde birer kamera yer alıyor ancak telefonu katladığınızda bir kamera otomatik olarak arka kamera görevi üstleniyor. Daha birçok yeniliğin ve ilginçliğin bulunduğu telefonu incelemek için sabırsızlanıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor “Ombre saçların yıldızı bu …

Bir cevap yazın