Lenovo’nun yeni tableti Tab 4 10 Plus tanıtıldı

Tablet ve bilgisayar üreticisi Lenovo yeni nesil tabletlerini tanıttı. 4 farklı model üzerinde yoğunlaş Lenovo, yeni tabletlerine eklediği özellikler ile iyi bir alternatif olarak değerlendiriliyor.


Tab 3 ile beklediği satış grafiğini yakalayan Lenovo yeni tableti Tab 4’ü sessiz sedasız tanıttı. 10 inç ekran boyutuna sahip olan Tab serisinin yeni tableti üstün özellikler taşıyor. Ayrıca 8 inçlik Tab 4 8 Plus modelini de tanıtan Lenovo, Android işletim sistemini kullanmaya devam ediyor.

4 FARKLI MODEL TANITILDI

Değişik ekran boyutlarındaki tabletlerin toplam 4 farklı modeli bulunuyor. Tab 4 10 Plus, Tab 4 10, Tab 4 8 Plus ve Tab 4 8  modellerini tanıtan Lenovo, eski modellerine göre daha güçlü ve bellek açısından da daha kuvvetli. Qualcomm Snapdragon işlemcilerin kullanıldığı tabletlerin dahili hafızaları da modele göre değişiyor. Tab 4 10 Plus ve Tab 4 8 Plus  modelleri 64 GB hafızaya sahipken, normal modeller 16 GB hafızaya sahip. İsimlerinden de anlaşılacağı gibi 10 inç  ve 8 inç ekranlara göre değişen modellerin geçen modellerdeki hız sorunlarını çözmüş olmaları umuluyor.

FİYAT PERFORMANS AÇISINDAN İDEAL TABLETLER

Lenovo’nın bu modellerde LTE desteği (Hücresel Veri) olup olmadığı bilinmezken, eski modellerinde dahi bir sim kart yardımıyla tabletleri internete bağlayabiliyordunuz. Hız konusunda ortalama değerleri olan eski tabletlere göre yeni tablet fiyatına göre iyi bir performans sergileyecek. Tabletlerin çıkış tarihleri ve net fiyatları hakkında herhangi bir bilgi verilmezken sadece tablet konusundaki amiral gemi olarak sayılan Tab 4 10 Plus’un modelinin fiyatı belirlendi. 249 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunulan tabletin 7000 mAh pil gücüne sahip olması ve harici power bank olarak da kullanılması Lenovo tabletleri arasında yeni bir özellik olarak tanımlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri Dayanıklı plastik malzemeler kullanılarak üretilen plastik tekerlek modelleri, ev ve …

Bir cevap yazın