LG V30 akıllı telefonlara yeni bir boyut getirecek

Son yıllardan akıllı telefon sektöründe ciddi adımlar atan LG, V30 modeli ile yine yüksek satış grafiklerine imza atacağa benziyor. Yeni amiral gemisini tanıtan LG,V30 ile bir çok yeni özelliği kullanıcılarına sunuyor.


LG V30 hakkında yapılan sızıntı haberlerin bir çoğu doğru çıktı ve LG akıllı telefon sektörüne yepyeni özellikler barındıran bir cihaz ile adım atmaya hazırlanıyor. Telefonun ilk ciddi özelliği kamera tarafından geliyor. Eğer video ve fotoğraf bağımlısıysanız V30 ile çektiğiniz video veya fotoğraf üzerinde bir çok değişiklik ve oynama yapabileceksiniz. Sadece LG V30’a özgü olan filtreler ve ayarlamalar ile neredeyse bir iPhone’dan daha iyi fotoğraflar çekebilir ve üzerlerinde kimsenin yapamadığı tasarımlar gerçekleştirebileceksiniz.

HİÇ BİR TELEFONDA OLMAYAN DİYAFRAM ÖZELLİĞİ

Profesyonel fotoğrafçıların bildiği terimlerden biri olan diyafram ayarı kamera konusunda büyük yenilikler getiren LG V30 modelinde de yer alacak. LG tanıtımlarında V30’un kamerasını öne çıkartmasının başlıca sebeplerinden biri de bu özelliğin telefonda yer alması olarak yorumlanıyor çünkü şimdiye kadar üretilen akıllı telefonların hiçbiri  f/1.6 diyafram özelliğini taşımıyor.

SON TREND ÇERÇEVESİZ TELEFONLAR

Samsung Note 8 ve Samsung S8’in ardından yine çerçevesiz tasarım ile geleceği düşünülen yeni iPhone modeline ek olarak LG’nin üst segment telefonu V30 da çerçevesiz olarak üretilmiş. Görünüş ve kullanım açısından kullanıcı dostu bir tasarım olan çerçevesiz akıllı telefonlar artık yepyeni bir teknolojik çağı işaret ediyor. Gelen bildirimleri sürekli olarak ekranında yer alan  ve üst bölümde anlık olarak telefonun durumunu gösteren LG V30’un Türkiye’deki satış fiyatı henüz belli değil. Ancak Samsung ve iPhone ile yarışacağını düşünürsek ekonomik açıdan daha seçilebilir olması için uygun fiyatta satılması, LG’nin satış adetini yükseltmesine yardımcı olacaktır.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor “Ombre saçların yıldızı bu …

Bir cevap yazın