LinkedIn posta kutusu dostu yeni mesajlaşma özelliğini test ediyor

LinkedIn mesajlaşma özelliğini çok daha akıllı hale getiriyor ve sizi posta kutunuzda yer alan gereksiz mesajlardan kurtarıyor.


LinkedIn bilindiği üzere iş hayatı bazlı bir sosyal medya ağı. İş arama, iş arkadaşlarıyla bağlantı kurma ve şirketler hakkında bilgi alma konularında şu an en iyi platform olan LinkedIn gelen mesajların yönetimini oldukça kolaylaştıran bir özelliğini kullanıma açıyor.

KUTUCUKLAR İLE AKILLI CEVAPLAR

Daha önce Google’da ve Android işletim sistemlerinden de aşina olduğumuz bu özelliği LinkedIn de kullanmaya başlıyor. Yapılan ikili yazışmalarda karşı tarafın yazdığı mesaja göre yapay zeka yardımıyla verebileceğiniz cevapları bir kutucuk yardımıyla size sunan yeni özellik, uygun olan cevabı belirleyip üzerine dokunduğunuzda karşı tarafa hemen gönderiyor. LinkedIn gelen kutularını daha hızlı temizlemeyi kolaylaştırmakla kalmayıp aynı zamanda bu özelliğe de entegre etmiş durumda.

FOTOĞRAF VE EMOJI DE GÖNDERİLEBİLİYOR

LinkedIn’in bu yeni özelliğine ek olarak artık mobil uygulama üzerinden fotoğraf alışverişi, belge alışverişi ve emoji gönderimi de yapılabiliyor. Mesajlaşma uygulamasını oldukça güncel tutmak isteyen sosyal medya devi, bu konuda diğer sosyal medya sitelerinden geride kalmak istemiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Finlandiya Girişimci Vizesi 2022 Başvuru İşlemleri

  Finlandiya Girişimci Vizesi 2022 Başvuru İşlemleri     Avrupa’nın en büyük sekizinci ülkesi olan …

Bir cevap yazın