Linksys yeni Router’ı ile tüm erişilemeyen Wi-Fi noktalarına erişim sağlıyor

Linksys RE9000 iki adet 5GHz bağlantısına ve bir adet de 2.4GHz bant genişliği ile çalışıyor ve otomatik güncellemeler yapıyor.


Evinizde yada iş yerinizde bulunan kablosuz internet kaynağı tüm alanlara ulaşmıyor ve ölü wi-di noktaları varsa bu yönlendirici Router tam size göre. Ünlü modem ve Router üreticisi Linksys yeni ürünü olan RE9000 ile internet sinyallerinin ulaşamadığı noktaları buluyor ve ölü olan alanlara da kablosuz internet sinyali gönderiyor. Max-Stream Üç Bantlı AC3000 Wi-Fi Range Extender (RE9000) adı verilen router alüminyum folyoya (!) daha iyi bir alternatif olabilir.

KRACK İÇİN ÖZEL GÜVENLİK YAZILIMI

“Üç bantlı” MU-MIMO teknolojisi ile çalışan Linksys RE9000, birçok cihaza bağlanabiliyor ve üç bant ile bir cihaza 5.0 GHz sinyal gönderebilirken bir başka cihaza da 2.4 GHz sinyal gönderebiliyor. Netgear Spot Finder adındaki özellik ile sinyallerin ulaşamadığı noktaları da bulan yönlendirici KRACK Wi-Fi için de özel bir yazılımı bünyesinden bulunduruyor. İçinde otomatik güncelleme yazılımı da bulunan router’ın Linksys tarafından gönderilen güncellemeleri otomatik olarak alacağı söyleniyor.

170 DOLARDAN SATIŞA ÇIKIYOR

23 Kasım’da global olarak satışa çıkması beklenen router’ın Türkiye’Ye ne zaman geleceği ise henüz bilinmiyor. 170 dolarlık fiyat etiketine sahip olan yönlendirici Türkiye’de daha da pahalı bir fiyattan satışa sunulabilir. Daha ucuz alternatifleri olsa da Linksys RE9000, üreticinin uzun yılara dayanan tecrübesiyle birlikte birçok sorunlu internet alanına iyi bir çözüm olabilir.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kombi Servisi İhtiyaçlarına Profesyonel Çözümler

Kombilerinizde yaşamış olduğunuz her tür arıza için yerine getirilen kombi servis hizmetlerinde sizlerin beklentilerini karşılayacak …

Bir cevap yazın