Logitech Craft ile tasarım artık daha kolay

Ünlü klavye ve mouse üretici Logitech tasarımcılara özel yeni klavyesini tanıttı. Tek tuş ile tüm ince ayarlamaları,parlaklık ve fırça darbelerini ayarlayabileceğiniz Logitech Craft önümüzdeki ay 200 Dolarlık fiyat etiketiyle Amerika’da satışa sunulacak.


Önde gelen klavye ve fare üretici Logitech, yeni klavyesiyle tasarımcıların gönlünde taht kurmayı hedefliyor. Photoshop ve türevi tasarım programlarının kullanımını kolaylaştıran yeni klavyesi ise çok yakın zamanda teknoloji marketlerde yerini alacak. Logitech Craft adı verilen bu klavye ile detaylı ayarlamaları çok kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Zaman harcamayı sevmeyen ve sürekli kısayolları kullanan tasarımcılar için vazgeçilmez bir klavye olan Craft ilk etapta Amerika pazarında satışa sunulacak ve fiyatı 200 Dolar olacak.

TEMEL HEDEF KESİNTİSİZ VERİMLİLİK VE HASSASİYET

Bir çok tasarımcının ihtiyaç duyduğu klavyede hassasiyet ihtiyacı Logitech Craft tarafından fazlasıyla karşılanıyor. Fırça darbeleri ve diğer tasarımsal aletler Craft ile daha kolay kullanılabiliyor ve milimetrik olarak ayarlanabiliyor. Resmin kontrast ve parlaklık ayarı tek tuş ile ayarlanabiliyor. Tabi ki bunu yapmak için klavyeyi Windows yada Mac işletim sistemli bilgisayarınıza tam uyumlu yapmanız gerekiyor.

PARMAK FORMUNDA TUŞ TAKIMI

Logitech Craft’ta her şey tasarımcıları düşünerek üretilmiş. Yıllardan beri süre gelen klavye tecrübesini tasarımcı dokunuşuyla birleştiren Logitech, bu klavyenin tuşlarını da daha konforlu olması açısından parmak ucu formunda üretmiş. Alüminyum materyalden üretilen “dial” tuşu ise dokunmatik özellik taşıyor ve tasarımcının hedef tuşu olarak nitelendiriliyor. 1 KG’nun altında ağırlığa sahip olan klavyenin yazılımı da oldukça detaylı olarak klavye ile birlikte geliyor. Tüm işletim sistemlerine uyumlu olan yazılım neredeyse tüm Photoshop sürümleriyle uyumlu olarak çalışabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Profesyonel Kartuş ve Kâğıt Ürünleri

Güvenilir firma olarak müşterilerine hizmet vermeyi başaran bu adreste en kaliteli plotter kağıdı çeşitleri yer …

Bir cevap yazın