LoL Skin Hilesi İle Bedava Kostümler TabletAdam’da!


Moba oyun severlere öncelikle merhabalar. Bildiğimiz üzere league of legends Türkiyede ve Dünya’da en çok oynanan moba oyunudur. Ve league of legends gittikçe popülerliğini sürdürmekte olan online bir oyundur.

Örneğin Her sene düzenli olarak ülkemizde ve uluslar arası turnuvalarda league of legends maçları düzenlenmektedir. League of legends doğal olarak çok yüklü miktarlarda para kazanmaktadır.  Kazandığı paranın en büyük kısmını ise oyunculara sattığı heroların kostümleri ile sağlamaktadır.

Oyunda en az 1000’in üzerinde kostüm olduğu tahmin ediliyor ve her ay yeni yani kaliteli kostümler çıkmaya devam ediyor. Genellikle ülkemizde durumu iyi olanlar oyuna yatırım yapabiliyor. Ama sürekli league of legends oynayıpta oyunda lolskin alamayanlarda var .

Tablet adam isimli bir sitede denk geldiğim bir uygulamayı sizlere bahsetmek istiyorum. Öncelikle bu kullandığım uygulamanın adı “ lol skin “ uygulamasıdır. Bu program ile league of legends oyununda istediğiniz tüm heroların kostümlerini bedava olarak deneyebiliyor sunuz. Yani adc,support, mid , jungle , toplane heroların tüm kostümlerini lol skin hilesi sayesinde ücretsiz olarak deneyebiliyorsunuz.

Çok güzel değil mi ? Bir program sayesinde önceden satın almak istediğiniz, ama alamadığınız tüm pahalı yada ucuz kostümleri ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Bu program her hafta düzenli olarak güncellenmekte olup sizler için ücretsiz bir şekilde hizmet vermektedir. Lol skin hilesi 2018 boyutuda oldukça küçüktür ve 2 mb yer kaplamaktadır.

Tablet Adam ile Lol Skin Hilesi İndir ve Oyunun Keyfine Var:

https://tabletadam.com/lol-skin/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Koltuk Yıkama Makinesi – Yakıt Pompası

Koltuk Yıkama Makinesi – Yakıt Pompası Koltuk yıkamak her zaman zor bir işlem olmuştur ve …

Bir cevap yazın