Mac Mini ölmedi, yakın zamanda geri dönecek

Apple’ın en son üç yıl içinde güncellediği için Mac Mini’nin bir daha gelmeyeceğini düşünmüş olabilirsiniz. İşte size iyi haber: Apple, Mac Mini’den vazgeçmiyor.


Apple’a yakın bir kaynak olarak bilinen MacRumors isimli Web sitesi tarafından yapılan açıklamaya göre Apple’ın CEO’su Tim Cook ile yapılan bir röportajda “Müşterilerin Apple Mini’yi çok sevdiğini biliyoruz. Üretim hattında ona da yer ayarlamayı planlıyoruz” şeklinde yaptığı açıklamadan sonra uzun zamandır Apple Mini bekleyen meraklılara müjde vermiş oldu.

MAC MINI HALA APPLE’IN BİR ÜRÜNÜDÜR

Cook ayrıca Nisan 2017’de Phil Schiller ile yaptığı bir başka röportajında Apple Mini’nin hâlâ bir Apple ürünü olduğunu ve hâlâ Apple tarafından desteklendiğini belirtmişti. Bu iki söz birleşince Apple Mini’ye olan umutlarda tekrar yeşermiş oldu. Apple’a yakın diğer kaynaklardan alınan bilgilere göre Apple Mini adı verilen bilgisayarlarını 2018 tılında yapacağı Apple tanıtımında lanse edecek ve yepyeni donanım ve özelliklerle kullanıcıların karşısına çıkacak.

Apple’ın daha fazla ağırlık verdiği Macbook ve iMac Pro’ya yeni bir ürün eklemesi yada Mac Mini’ler için yeni bir güncelleme yayınlaması mutlaka tüm Mac Mini kullanıcılarını ve meraklılarını memnun edecektir. Bakalım 2018 Apple tanıtımı bize hangi yeni ürünleri getirecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

powerkablo.com.tr

Günümüzde elektrik enerjisi insan yaşamı için oldukça önemli bir yere sahiptir. Binaların ve yolların aydınlanması, …

Bir cevap yazın