Market TorbalarıMarket torbaları artık uzun ömürlü kullanım sağlayan üretim malzemesi bez olan ürünlerdir. Son bir yılda plastik poşet kullanımını azaltmak için plastik poşetler ücret dahilinde satışa sunulmuştur. Firma toptan bez çanta üretimi için nonwoven kumaş kullanır. Kumaşın özelliği yumuşak olması ve yüzde yüz dönüşüme uygun olmasıdır. Doğaya katkım olsun ve reklamım yapılsın derseniz firma ile görüşmeniz gerekir.

Promosyon Bez Çanta

Promosyon bez çantalar hangi firma için üretilecekse o firmanın bilgileri doğrultusunda hazırlanır. Bu çantalar ile firmanızın reklamını yaparak müşteri sayınızı arttırabilirsiniz. Kullanım ömrü dolan bez çantaları dönüşüm kutusuna atarak yeni ürünler olarak piyasaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Promosyon bez çanta ile alış veriş yapıldığı zaman görsel hafızlarda yer edinerek firmanın akılda kalması sağlanır.

Bez Çanta Modelleri  netpakambalaj.com’ da

Firma değişik modellerde bez çanta üretimi yapar. Firma dayanıklı, körüklü, kulplu, el çantası üretimi yapar. Firmanızın görsel tanıtımı ve reklamını yapmak için firmadan bez çanta hizmeti alabilirsiniz. Firma verilen ölçülerde çanta üretimi yaparken kaliteli ve geri dönüşüm imkanı olan malzeme kullanır. Bez çantalar tek kullanımlık değildir. Uzun süre kullanım sağlayabilirsiniz. Ücretleri çok uygun olduğu için her sektör için uygundur. Toptan alışlarda gereken her türlü indirim firmalara sunulur. Firmanızın logosunu basım yaptırabileceğiniz gibi istediğiniz modelin basımını da yaptırabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak ve sipariş vermek için firma ile iletişime geçmeniz gerekir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Teoman Deniz: Tuning için özel bir alan istiyoruz

Yeni neslin arabaları çok sevdiğini kaydeden modifiye araç yapan Teoman Deniz, “Tuning tutkunları için devletin …

Bir cevap yazın