Microsoft, Android ve iOS için büyük Outlook güncellemesini duyurdu

Mobil Outlook uygulaması alacağı yeni ve büyük bir güncelleme ile artık takvim uygulamasında senkronize olarak çalışabilecek.


Microsoft, geçtiğimiz günlerde duyurduğu önemli bir Outlook güncellemesini mobil işletim sistemleri için hazır olduğunu belirtti. Hem Android hem de iOS uygulamaları pek çok yeni özellik ve iyileştirme ile güncellenecek. Daha çok takvim uygulamalarında yapılacak olan gelişmeler ile Outlook üzerinden ya da Office 365 üzerinden girilen tüm etkinlikler aynı anda senkronize olabilecek.

MOBİL İŞLETİM SİSTEMLERİNİN TAKVİMLERİNE DE ENTEGRE OLACAK

Outlook’un yeni iOS ve Android güncellemesiyle şu an Google Takvim uygulamasında olduğu gibi Outlook takvim uygulaması da mobil işletim sistemlerine birebir entegre olabilecek. Aynı anda hem işletim sisteminin, hem Google’ın hem de Outlook’un takvimi tek çatı altında birleşebilecek. Google’ın bu servisi uzun zamandan beri verdiği bilinen bir gerçek. Microsoft’un kendi mobil işletim sistemi olan Windows Phone’u tekrar hizmete açmayacağının da haberi gelmişken, şirketin daha büyük güncellemeler ile iOS ve Android’e entegre olması daha da muhtemel görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne?

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne? DeFi Nedir? Kripto para dünyasında en çok …

Bir cevap yazın