Microsoft Office 2019 önümüzdeki sene geliyor

Microsoft’un en önemli ürünlerinden biri olan ve neredeyse tüm dünya tarafından kullanılan Office programlarının en son sürümü Office 2018 önümüzdeki sene satışa sunulacak.


Önümüzdeki yıl Orlanda’da gerçekleştirilecek tanıtımda sunulacak olan Office 2019 yepyeni programlara ve farklı uygulamaları bünyesinde barındırıcak. Genel olarak bilinen Word, Excel, PowerPoint ve Outlook programları haricinden ayrıca Exchange, SharePoint ve Skype Business programlarının da tanıtılması beklenen lansmanın henüz tam tarihi belli değil.

OFFICE 365 KULLANMAYANLAR HEDEF ALINIYOR

Office 365 ile bulut teknolojisini kullanmayan kullanıcılar için içinde bir çok değişiklik yapılan Microsoft Office 2019, Office 365’ten gelen bazı gelenekleri de bünyesinde barındıracak. Örneğin yazdığınız bir Word dökümanı otomatik olarak bulut teknolojisine yedeklenebilecek. Yıllardan beri sürekli yeniliklerle kendini oldukça geliştiren Office programları, Office 2019 ile daha prestijli bir tasarıma sahip olacak.

BİR ÇOK YENİ ÖZELLİK OLACAK

Office 2019, Office 365’te kullanılmayan bir çok özelliği de içinde barındıracak ancak kullanım zorluğundan kaynaklandığı düşünülen bu programlar artık daha kolay kullanımlara olanak sağlayacak. Yeni formüller ve yeni özelliklerle gelecek olan Office 2019’un Office 365’te yer alan morph ve zoom animasyon işlevlerini de bünyesinde barındıracağı iddia ediliyor. Office 2019’un tam çıkış tarihi belli olmasa da tanıtımının 2018’in başlarında yapılacağı, yılın ortasında da piyasada kullanılabilir olacağı iddia ediliyor. Yeni Office 2019’un fiyatı hakkında da henüz net bir bilgi bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne?

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne? DeFi Nedir? Kripto para dünyasında en çok …

Bir cevap yazın