Microsoft Office, iPhone için yeni özellikler getiriyor

Microsoft Office, iPhone kullanıcı kitlesini es geçmedi ve Office alt programları için iPhone kullanıcılarına özel yenilikler getirmeye karar verdi.


Birçok iş adamı ve öğrenci tarafından kullanıldığı bilinen ve Office programlarına ihtiyaç duyduğu araştırılan iPhone kullanıcıları, eskiden telefonlarında Word, Excel ve Powerpoint programlarını kullanmakta zorlanıyorlardı. Bu duruma kayıtsız kalamayan Microsoft, Office programlarını iPhone’larda daha kolay kullanılması için revize etmeye karar verdi.

BAZI PROGRAMLAR ÜYELİK GEREKTİRİYOR

Sadece Word, Excel ve PowerPoint ile sınırlı kalmayan yeni iPhone Office uygulamaları, yedekleme ve güncellemeleri almak için Office 365 üyeliği de talep edecek. Böylelikle iPhone kullanıcıları bu programlarda herhangi bir dosya oluşturduklarında bu dosyalar otomatik olarak Office 365 serverlerında yedeklenecek. Ücretsiz olarak üyelik oluşturulabilen Office 365, eğer daha farklı ve özelleştirilmiş bir işlevin kullanılması durumunda ücret talebinde de bulunacak.

BU AYIN SONUNDA GELİYOR

Microsoft iPhone kullanıcıları için oluşturduğu yeni Microsoft Office programlarını Ekim ayının sonuna doğru kullanıma açacak. İlk olarak İngilizce olarak kullanılabilecek programlar, kısa zamanda Türkçe dahil bir çok dilde kullanılmaya başlanacak. Hem iPad hem de iPhone’larda sorunsuz olarak kullanılabilecek programlar, bilgisayarda kullanılan formatlar ile birebir aynı şekilde kaydedilebilecek ve üzerinde oynanabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne?

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne? DeFi Nedir? Kripto para dünyasında en çok …

Bir cevap yazın