Microsoft’un Harman Kardon hoparlörü Ekim ayında geliyor

Microsoft ve Harman Kardon tarafından ortak üretilen Invoke kablosuz hoparlör Ekim ayında raflardaki yerini alıyor.


Microsoft’un sesli komut yazılı Cortana ile birlikte alışan ve Harman Kardon – Microsoft ortak üretimi olan Invoke kablosuz hoparlörün Ekim ayının sonunda satışa sunulacağı kesinleşti. Harman Kardon’un yüksek ses kalitesine sahip hoparlörü ile tam uygumlu olarak çalışan Cortana, kullanıcılara mükemmel bir deneyim sunmayı hedefliyor.

FİYAT ETİKETİ ORTALAMA DÜZEYDE

Google’ın yeni çıkarttığı Home mini ve Amazon’un yeni tanıttığı Echo serisine rakip olarak satışa sunulacak olan Harman Kardon Invoke 150 dolarlık fiyat etiketine sahip olacak. Wi-Fi ve bluetooth bağlantılarını destekeleyen kablosuz hoparlör Microsoft’un satış sitesi Xbox Live Rewards’da yerini almış görünüyor. Site üzerinden şu anda global satış yapılamıyor yani şu an Harman Kardon Invoke sadece belli ülkeler için satışa çıkıyor.

TÜRKİYE’DE SATIŞI YAPILACAK MI ?

Harman Kardon Invoke’un kaderi de Google Mini yada Amazon Echo gibi belirsiz. Kablosuz hoparlöre ülkemizin ilgisinin az olduğundan dolayı çok fazla rağbet olmuyor ancak geldiği takdirde de 150 dolardan daha yüksek bir fiyata satışa sunulması tahmin ediliyor. Ayrıca Groove Music’in kapatılıp yerini Spotify’a verileceği de gündemdeyken Harman Kardon Invoke’un Spotify ile de uyumlu çalışması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kombi Servisi İhtiyaçlarına Profesyonel Çözümler

Kombilerinizde yaşamış olduğunuz her tür arıza için yerine getirilen kombi servis hizmetlerinde sizlerin beklentilerini karşılayacak …

Bir cevap yazın