Microsoft’un LTE Destekli Surface Pro Modeli Aralık Ayında Satışa Çıkacak

Microsoft’un sevilen Surface Pro bilgisayarının LTE modeme sahip modelleri aralık ayında satışa çıkacak.


Geçtiğimiz aylarda Microsoft’un yeni bir Surface Pro modeli üzerinde çalıştığı ortaya çıkmıştı. LTE modeme sahip olacak olan Surface Pro modeli hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.

Microsoft’un başarılı ürünlerinden birisi olan Surface Pro’ya LTE desteğinin geleceği söyleniyordu. Microsoft tarafından yapılan açıklamada LTE destekli Surface Pro kesinleşti. Aralık ayında satışa çıkacak olan Surface Pro gelişmiş özelliklere ve LTE modeme sahip olacak. LTE Cat 9 modemle geleceği açıklanan yeni Surface Pro modeli bu sayede 450 Mbps indirme ve 50 Mbps yükleme yapabilecek.

Ülkemizde de satışa sunulmaya başlanan Surface modelleri güçlenmeye devam ediyor. Londra’da düzenlenen The Future Decoded etkinliğinde Microsoft yeni Surface Pro modelinin aralık ayından itibaren satışa sunulacağını açıkladı. İki farklı modelle satışa sunulacak olan yeni Surface Pro’nun iki modeli de gücünü Intel’in i5 işlemcisinden alacak. Surface Pro modellerinden ilki 4 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına sahip olacakken bir diğer Surface Pro modeli ise 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanına sahip olacak. 4 GB RAM’e sahip Surface Pro’nun fiyatı 1.149 dolar olarak açıklanırken 8 GB RAM’e sahip Surface Pro’nun fiyatı 1.449 dolar olarak açıklandı. Microsoft’un LTE modeme sahip Surface Pro modellerinin fiyatları bir alışveriş sitesi olan Misco tarafından yayınlanmış ve sonrasında kaldırılmıştı.

Intel’in Core i7 işlemcileri yerine akıllı bir tercih yapıp Core i5 işlemcilerinin kullanıldığı Surface Pro modellerinde bu sayede güç tasarrufu sağlanacak. LTE destekli Surface Pro modelleriyle birlikte Microsoft Surface Pro fiyatlarıysa şöyle;

.  Intel Core i5, Intel HD Graphics 620, 4GB RAM, 128GB SSD: $999

.  (Yeni) Intel Core i5, Intel HD Graphics 620, 4GB RAM, 128GB SSD + LTE: $1,149

.  Intel Core i5, Intel HD Graphics 620, 8GB RAM, 256GB SSD: $1,299

. (Yeni) Intel Core i5, Intel HD Graphics 620, 8GB RAM, 256GB SSD + LTE: $1,449

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kombi Servisi İhtiyaçlarına Profesyonel Çözümler

Kombilerinizde yaşamış olduğunuz her tür arıza için yerine getirilen kombi servis hizmetlerinde sizlerin beklentilerini karşılayacak …

Bir cevap yazın